Aktuální playlisty

Od nejstaršího [duben 2020 dole] až k poslednímu natočenému/odvysílanému pořadu 7 Nebe [nahoře]
…… bude průběžně doplňováno
17 prosince Iberia

O Cantar De Traballo – Mediodía / 02:56
A: Pauline Riviére
H: Radio Tutti, Barilla Sisters / Xogo / Lamastrock 2021
—————————————————————————————————————
Sulla Carrozza / 03:24
A: Pierre Alexis Lavergne
H: Radio Tutti, Barilla Sisters / Xogo / Lamastrock 2021
—————————————————————————————————————
Sirena / 04:26
A: Carola Ortiz
H: Carola Ortiz Pecata Beata Spain 3 of 10
—————————————————————————————————————
Visc Per No Morir – L’exiliada / 03:56
A: Carola Ortiz
H: Carola Ortiz / Pecata Beata / Segeli Microscopi 2021
—————————————————————————————————————
El Testament D’Amčlia / 04:47
A: Tradicional
H: Carola Ortiz Pecata Beata Spain 2 of 10
—————————————————————————————————————
Jotant Pel Quebec / 05:11
A: Tradicional
H: Cati Plana & Pau Puig Tretze Vares 6 of 13
—————————————————————————————————————
Melancolía (feat. Buika) / 06:16
A: Jacob Gurevitsch
H: Jacob Gurevitsch / Melancolía / Music For Dreams / 2021 None 16 of 16
—————————————————————————————————————
Real e Abstrato (PAC) / 03:48
A: Cristina Clara
H: Cristina Clara / Lua Adversa / Sony Portugal 2021
—————————————————————————————————————
Regresso ęs Origens / 05:04
A: RÇo Kyao
H: RÇo Kyao / Gandhi / Galileo 2021 Portugal 3 of 10
—————————————————————————————————————
.Giraffe by the sea + .Oroneta / 07:18
A: Eva Domingo
H: Besarabia / Animal Republic / Microscopi / 2021
—————————————————————————————————————
El Desierto + Anywhere On This Road / 08:22
A: Lhasa
H: Lhasa de Sela – La Llorona / Warner 22319 / 1997

10 prosince Asia
Zandan Khuren / 04:11
A: Namgar Lhasaranova
H: Namgar /Nayan Navaa / Arc 2021
—————————————————————————————————————
Chaldyg-Khaya / 03:04
A: Aidyn Sedii
H: Khöömei Beat / Changys Baglaash / Arc 2021
—————————————————————————————————————
Chovulannyg Kizhi Tolu / 05:58
A: Aidyn Sedii
H: Khöömei Beat / Changys Baglaash Arc 2021
—————————————————————————————————————
Dorug-Daiym / 03:06
;A: Traditional Aidyn Sedii (arranger)
H: Khöömei Beat / Changys Baglaash Arc 2021
—————————————————————————————————————
Ardhi / 06:48 / vynechat poslední 1:30
A: Roger Sans/Nerea De Miguel/Joaquín Manjón/German De La Riva
H: MuOM | Overtone Singing Choir / Terra (Elementalia) / Microscopi 2021
—————————————————————————————————————
Di De Na / 03:31
A: Sandeep Chowta/Richard Gannaway/Miriam Stockley
H: AO Music / Kutumba / Abbeywood Records
—————————————————————————————————————
Bhalo Koira / 04:41
A: Bapi Das Baul
H: Bapi Das Baul, Baul Bishwa, Sankar Saha, Samik Chakrabarty / River Of Happy Souls / ARC 2021
—————————————————————————————————————
Lonthane Ruper Bathi / 07:37
A: Bapi Das Baul
H: Bapi Das Baul, Baul Bishwa, Sankar Saha, Samik Chakrabarty / River Of Happy Souls / ARC 2021
—————————————————————————————————————
01 Shanmukhapriya – The Mystic / 06:30
A: Purbayan Chatterjee
H: Purbayan Chatterjee / Shanmukhapriya / Unbounded – Abaad / Sufiscore 2021
—————————————————————————————————————
05 Lalitha – The Joyful Mother / 09:56
A: Purbayan Chatterjee
H: Purbayan Chatterjee / Shanmukhapriya / Unbounded – Abaad / Sufiscore 2021
—————————————————————————————————————

3 prosince Balkán

Neven / 02:52
A+T: Trad / Arr Rodjenice
H: Rodjenice/ Rawdjenice / Edjseg 2021
—————————————————————————————————————
Morava / 02:43
A+T: Trad / Arr Rodjenice
H: Rodjenice / Rawdjenice / Edjseg 2021
—————————————————————————————————————
Strandzhanska rachenitsa / 05:31
A: Kostadin Varimezov
H: Kostadin Varimezov and Elli Buk / Sounds Portraits from Bulgaria: A Journey to a Vanished World / Smithsonian 2021
—————————————————————————————————————
Poulia / 03:50
A: Antonis Antoniou
H: Monsieur Doumani / Pissourin / Glitterbeat Records 2021
—————————————————————————————————————
Thamata / 04:13
A: Antonis Antoniou
H: Monsieur Doumani / Pissourin / Glitterbeat Records 2021
—————————————————————————————————————
Tiritichtas / 04:43
A: Antonis Antoniou
H: Monsieur Doumani / Pissourin / Glitterbeat Records 2021
—————————————————————————————————————
Tappa Kato / 04:28
A+T: Antonis Antoniou
H: Antonis Antoniou / Kkismettin / Ajabu! Records / 2021
—————————————————————————————————————
Magic Carpets / 06:28
A: Branko Galoic, Alan Svetopetric
H: Branko Galoic / Danse De La Liberté / Galileo 2021
—————————————————————————————————————
Red Moon / 03:44
A: Adrian Raso & Henry Ernst
H: Fanfare CiocÇrlia / It Wasn’t Hard To Love You / Asphalt Tango 2021
—————————————————————————————————————
Escape from Baltimore / 03:27
A: Philipp von Rothkirch, Benedikt Stehle, Henry Ernst
H: Fanfare CiocÇrlia / It Wasn’t Hard To Love You / Asphalt Tango 2021
—————————————————————————————————————
A Pulse Expels Its Brothers And Sisters / 09:26
A+T: Ana Kravanja:
H: Širom – A Universe That Roasts Blossoms for a Horse / Glitterbeat 2019
—————————————————————————————————————
Low Probability Of A Hug / 07:50
A+T: Ana Kravanja:
H: Širom – A Universe That Roasts Blossoms for a Horse / Glitterbeat 2019
—————————————————————————————————————

26 listopadu Východ versus Západ 54 min

1.El Sueeo / 05:57
A: Ehsan Matoori
H: Alireza Ghorbani / Voices and Bridges / Bright Shiny Things 2021
—————————————————————————————————————
2.Alnesa Mesli / 06:24
A: Ehsan Matoori
H: Alireza Ghorbani / Voices and Bridges / Bright Shiny Things 2021
—————————————————————————————————————
5.Nil Chashm / 05:49
A: Ehsan Matoori
H:Alireza Ghorbani / Voices and Bridges / Bright Shiny Things 2021
—————————————————————————————————————
Khalik Hena pt 4 / 06:39
A: Baligh Hamdi
H: Warda / Khalik Hena 1973 / Wewantsounds 2021 / Algeria-Lebanon
—————————————————————————————————————
Pensando en mi morena / 03:46
A: Eblis Álvarez
H: Meridian Brothers Y Conjunto Media Luna / Paz En La Tierra / Bongo Joe Records 2021
—————————————————————————————————————
Binalig / 06:55
A: Danongan Kalanduyan
H: Subla Neokulintang / Kulintang Kultura: Danongan Kalanduyan / Smitshonian 2021
—————————————————————————————————————
Under the Moon / 04:26
A: Ronald Querian
H: Ronald Querian / Kulintang Kultura: Danongan Kalanduyan / Smitshonian 2021
—————————————————————————————————————
Uupuu / 04:32
A: Maarika Autio
H: Maarika & The Frocodiles / Tree Dimensional Tunes / Global Music Centre 2021
—————————————————————————————————————
Soumaworo Kante / 05:31
A: Maarika Autio
H: Maarika & The Frocodiles / Tree Dimensional Tunes / Global Music Centre 2021
—————————————————————————————————————
Hesitation Blues / 04:09
A: Rev. Gary Davis
H: Rev. Gary Davis / VillageOutWest / Smithsonian 2021 USA
—————————————————————————————————————

19 listopadu CZ
Kletba / 03:58
A: Kateřina Göttlichová
H: Kateřina Göttlichová / Zimnice / Indies / 2021
—————————————————————————————————————
Slunéčko / 04:07
A: Kateřina Göttlichová
H: Kateřina Göttlichová / Zimnice / Indies / 2021
—————————————————————————————————————
Družička / 04:02
A: Kateřina Göttlichová
H: Kateřina Göttlichová / Zimnice / Indies / 2021
—————————————————————————————————————
Dech / 02:52
A: Vladimir Misik
H: Vladimir Misik / Noční obraz / Animal Music 2021
—————————————————————————————————————
Sedesata leta / 04:08
A: Vladimir Misik
H: Vladimir Misik / Noční obraz / Animal Music 2021
—————————————————————————————————————
Nocni chodec / 02:58
A: Vladimir Misik
H: Vladimir Misik / Noční obraz / Animal Music 2021
—————————————————————————————————————
Bye, My Everything / 04:57
A: Kristina Barta
H: Kristina Barta / Love and Passion / Alessa / 2021
—————————————————————————————————————
Life Determination / 07:15
A: Kristina Barta
H: Kristina Barta / Love and Passion / Alessa / 2021
—————————————————————————————————————
Saudade / 02:52
A: Marek Slavicky
H: Marek Slavicky / Argo / Horus Music Limited / 2021
—————————————————————————————————————
Nuku nuku nurmilintu / 03:03
A: Barbora Xu
H: Barbora Xu / Olin Ennen / Nordic Notes 2021
—————————————————————————————————————
Olin ennen otramaana / 03:26
A: Barbora Xu
H: Barbora Xu / Olin Ennen / Nordic Notes 2021
—————————————————————————————————————
Enkö minäkin toivoisi / 03:36
A: Barbora Xu
H: Barbora Xu / Olin Ennen / Nordic Notes 2021
—————————————————————————————————————
Víneček [Live] / 03:33
A: Traditional
H: Iva Bittová / Pro radost (Live) / Indies 2021 16 of 17
—————————————————————————————————————
Chude Man Vastetar / 03:47
A+T: Nils Henrik Asheim / Iva Bittová
H: Angrusori – Live At Tou / Hudson 2021
—————————————————————————————————————

12 listopadu Italia
Padri di noi Featuring Nando Citarella, Riccardo Tesi / 06:15
A+T: Stefano Saletti
H: Stefano Saletti & Piccola Banda Ikona – Soundcity / Finisterre / 2016
—————————————————————————————————————
Procurade ‘e moderare / trk 3 4:20 /
A+T: Stefano Saletti
H: Stefano Saletti & Piccola Banda Ikona – Folkpolitik / felmay / 2012
—————————————————————————————————————
Stornelli mugellani / 3:02 / /
A+T: Elena Ledda
H: Various Artists – Bella ciao / Visage Music / 2015
—————————————————————————————————————
Maletiembč
A+T: Marco La Corte
H: Yarákä / Invoca‡ao / Zero Nove Nove 2018
—————————————————————————————————————
Exú / 03:57
A+T: Jabu Morales
H: Ayom / Amplifica Records / 2020
—————————————————————————————————————
Scivola vai via / 09:05
A: Vinicio Capossela
H: Vinicio Capossela / Rebetiko Gymnastas / La Cůpa 2012
—————————————————————————————————————
Contratto per Karelias / 04:30
A: Vinicio Capossela
H: Vinicio Capossela / Rebetiko Gymnastas / La Cůpa 2012
—————————————————————————————————————
Rebetiko mou / 05:07
A: Vinicio Capossela
H: Vinicio Capossela / Rebetiko Gymnastas / La Cůpa 2012
—————————————————————————————————————
Pizzica di San Marzano / 05:09
A+T: Cesare DellAnna
H: Girodibanda & Cesare DellAnna – Guerra / 11/8 Records / 2018
—————————————————————————————————————
Kalypso 04:00
A+T: Ricardo Tessi
H: BandAdriatica – Odissea Finisterre / 2018
—————————————————————————————————————
Miez A Na Via (Vetrone) / MP3 4:11 /
A+T: Cristina Vetrone
H Assurd – Musiche Per Cantata / : Suonitineranti 2010
—————————————————————————————————————
Cantina E Zi Teresa (Tradizionale) / 3 of 19 / 5:30
A+T: Cristina Vetrone
H Assurd – Musiche Per Cantata / : Suonitineranti 2010
—————————————————————————————————————
5 listopadu Cajun Blues
—————————————————————————————————————
Wang Dang Doodle 04:32
A+T: Chester Burnett
H: Howlin’ Wolf The London Howlin’ Wolf Sessions / Chess 1971
—————————————————————————————————————
Killing Floor [*] 05:17
A+T: Chester Burnett
H: Howlin’ Wolf The London Howlin’ Wolf Sessions / Chess 1971
—————————————————————————————————————
Jonah 03:01
A+T: Traditional
H: Sister Rosetta Tharpe / The Original Soul Sister / Proper 2002
—————————————————————————————————————
I Claim Jesus First 02:42
A+T: Rev. Thomas A. Dorsey
H: Sister Rosetta Tharpe / The Original Soul Sister / Proper 2002
—————————————————————————————————————
Father Of Fun 04:39
A+T: Joseph R. Carrier Jr/ Tony Goulas/Dennis Shrubroy
H: Chubby Carrier / The Rough Guide To Cajun & Zydeco (CD2)
—————————————————————————————————————
Zydeco Jump 02:51
A+T: Bill Wray
H: Zachary Richard / Gombo / RZ Records 2017
—————————————————————————————————————
La Valse de Balfa / The Bathtub 04:19
A+T: [La Valse De Balfa] – Will Bolfa* [The Bathtub] – Benh Zeitlin, Dan Romer
H: Lost Bayou Ramblers / Kalenda / Rice Pump 2017
—————————————————————————————————————
Granny Smith 04:24
A+T: Louis Michot
H: Lost Bayou Ramblers / Kalenda / Rice Pump 2017
—————————————————————————————————————
I’ve Been in This Prison 02:29
A+T: Leroy Washington
H: Leroy Washington / Bluesin’ By the Bayou: Ain’t Broke, Ain’t Hungry / Ace 2017
—————————————————————————————————————
Better Start Doin’ It 01:59
A+T: Honey Boy Allen
H: Honey Boy Allen / Bluesin’ By the Bayou: Ain’t Broke, Ain’t Hungry / Ace 2017
—————————————————————————————————————
I Hate to Leave You Baby 02:56
A+T: J.D. Miller
H: Lightnin’ Slim / Bluesin’ By the Bayou: Ain’t Broke, Ain’t Hungry / Ace 2017
—————————————————————————————————————
Easy Winner 02:52
A+T: (1928) Scott Joplin
H: The Blue Boys / Rough Guide To The Best Country Blues You’ve Never Heard (Vol.2)
—————————————————————————————————————
Guilbeau Pelican & Napoleon’s Reel 05:04
A+T: Michael Doucet
H: Beausoleil avec Michael Doucet / From Bamako To Carencro / Compass 2013
—————————————————————————————————————
Les Barres De La Prison 06:31
A+T: Michael Doucet
H: Beausoleil avec Michael Doucet / From Bamako To Carencro / Compass 2013
—————————————————————————————————————
I Ain’t Superstitious 03:32
A+T: Chester Burnett
H: Howlin’ Wolf / The London Howlin’ Wolf Sessions / Chess 1971
—————————————————————————————————————

—————————————————————————————————————
29 října Maghreb
—————————————————————————————————————
Oran de mi vida 04:20
A+T: trad
H: Les Orientales – Music – Hall D’ Algerie MK2 / 2004
—————————————————————————————————————
Ana Fil Hob trk 9 4:25
A+T: Maurice el Medioni
H: Music–Hall d ALGERIE – Les Orientales Onda / 2007
—————————————————————————————————————
vyhodit intro Ahla Sahla 4:17
A+T: Maurice el Medioni
H: Maurice el Medioni / Olamale 2014
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Kif Amali Ou Hilti trk 5 4:46
A+T: trad
Z: Reinette l’Oranaise / Women’s World Music | Fun Key 38040 / 1996
—————————————————————————————————————
Erbarme Dich (Have Mercy) trk 1 07:10
A+T: Bach
H: Sarband & Fadia El-Hage – The Arabian Passion According To JS Bach / Jaro / 2010
—————————————————————————————————————
Bint El Moshab 04:40
A+T: Dudu Tassa
H: Dudu Tassa – El Hajar Nur Publishing / 2019
—————————————————————————————————————
Ya Rayah 06:14 Rachid Taha
A+T: Dahmane El Harrachi
Rachid Taha – Diwan 2 Universal / 2006
—————————————————————————————————————
Mayechkach 06:16
A+T: Abderrahmane Amrani
H: Kamel El Harrachi / Nouara / Kamiyad / 2021
—————————————————————————————————————
Tribute To Da Slimane 04:12
A+T:
H: Abderrahmane Abdelli / Songs Of Exile / Arc 2021
—————————————————————————————————————
Mahalak Nouara 08:34 Kamel El Harrachi
A+T: Kamel Amrani
H: Kamel El Harrachi / Nouara / Kamiyad / 2021
—————————————————————————————————————

22 října Afrika

—————————————————————————————————————
Désert 03:26
A+T: Gnagbo Gnahoré Okou Camille
H: Dobet Gnahoré / Couleur / Cumbancha 2021
—————————————————————————————————————
SeneGambia Pt. 2 06:25
A+T: Ben Aylon
H: Ben Aylon / Xalam / Riverboat 2021
—————————————————————————————————————
Kapinga Yamba 05:44
A+T: Kasai Allstars
H: Kasai Allstars & Orchestre Symphonique Kimbanguiste ‎– Around Félicité / Crammed Discs 2017
—————————————————————————————————————
Hunters And Farmers Need The Blacksmith 04:39
A+T: Kasai Allstars
H: Kasai Allstars – Black Ants Always Fly Together, One Bangle Makes No Sound / Crammed Discs 2021
—————————————————————————————————————
Guelen 05:32
A+T: Salif Keita
H: Ballaké Sissoko / Djourou / No Format 2021
—————————————————————————————————————
Demba Kunda 03:49 Ballaké Sissoko
A+T: Ballaké Sissoko
H: Ballaké Sissoko / Djourou / No Format 2021
—————————————————————————————————————
Maiga Mali Mansa Musa 03:53
A+T: Molefi Makananise/Mpumelelo Mcata/Tshepang Ramoba
H: BLK JKS / Abantu-Before Humans / Glitterbeat 2021
—————————————————————————————————————
Running — Asibaleki / Sheroes Theme 04:44 BLK JKS
A+T: Molefi Makananise/Mpumelelo Mcata/Tshepang Ramoba
H: BLK JKS / Abantu / Before Humans / Glitterbeat 2021
—————————————————————————————————————
Moni Ngan 05:13
A+T: Willie Songue
H: Willie Songue Et Les Showmen / Cameroon Garage Funk / Analog Africa 2021
—————————————————————————————————————
Yondja 04:17
A+T: Ndenga Andre Destin
H: Ndenga Andre Destin Et Les Golden Sounds / Cameroon Garage Funk / Analog Africa 2021
—————————————————————————————————————
Esele Mulema Moam 04:20
A+T: Jean Gabari
H: Los Camaroes / Cameroon Garage Funk / Analog Africa 2021
—————————————————————————————————————
Sie Tcheu 03:27
A+T: Joseph Kamga
H: Joseph Kamga / Cameroon Garage Funk / Analog Africa 2021
—————————————————————————————————————

15 října Italie

—————————————————————————————————————
Orfeo 04:55
A+T: Mauro Durante
H: Canzoniere Grecanico Salentino / Meridiana / Ponderosa 2021
—————————————————————————————————————
Nazzu nazzu 05:34
A+T: Ludovico Einaudi
H: Ludovico Einaudi – Taranta Project /Ponderosa 2015
—————————————————————————————————————
Debka Peleshet 03:27
A+T: Paolo Rocca
H: Romarabeat – Romarabeat / Finisterre / 2019
—————————————————————————————————————
O Mercato 03:04
A+T: François Castiello
H: Lalala Napoli / Disperato
—————————————————————————————————————
Torticolo 05:37
A+T: François Castiello
H: Lalala Napoli — Amore sole liberta / La Curieuse / 2015
—————————————————————————————————————
Un Futuro A Sud 5:09
A+T: Nando Citarella,
H: Nando Citarella, Tamburi Del Vesuvio / Museca / 2020
—————————————————————————————————————
Rumba Scugnizza 02:53
A+T: Nando Citarella,
H: Nando Citarella, Tamburi Del Vesuvio / Museca / 2020
—————————————————————————————————————
Serenata Medievale Di Silvestri 04:29
A+T: Gruppo Spontaneo Trallalero
H: Gruppo Spontaneo Trallalero / CantöRiöndö / Felmay 2016
—————————————————————————————————————
O mugugno 05:04
A+T: Franco Minelli
H: Orchestra Bailam, Canterini Genovesi / Trallalero Levantìn / Felmay 2016
—————————————————————————————————————
Cantiga Dos Tosquiadores 05:04
A+T: Varios (popular)
H: Companhia Do Canto Popular / Rebento
—————————————————————————————————————
Lettu Letu 02:54
A+T: Alfio Antico
H: Alfio Antico / Trema La Terra / Ala Bianca 2020
—————————————————————————————————————
Trema la terra 02:55
A+T: Alfio Antico
H: Alfio Antico / Trema La Terra / Ala Bianca 2020
—————————————————————————————————————
O Gorizia 04:02
A+T: Fausto Amodeu
H: H: Various Artists – Bella ciao Visage Music / 2015
—————————————————————————————————————

8 října Klezmer

—————————————————————————————————————
Segelsteins Geveyn 03:03
A+T: Tatar
H: Veretski Pass / Veretski Pass / Golden Horn Records 2004
—————————————————————————————————————
The Ballad of How the Jews Got to Europe 03:10
A+T: Daniel Kahn
H: Daniel Kahn & The Painted Bird ‎– The Butcher’s Share / oriente 2018
————————————————————————————————————
Prayer 03:29
A+T: Bulat Okudzava-Daniel Kahn
H: Daniel Kahn – Bulat Blues (Featuring Vanya Zhuk) Oriente Musik OHG / 2019
————————————————————————————————————
Two Lives 03:53
A+T: Bulat Okudzava-Daniel Kahn
H: Daniel Kahn – Bulat Blues (Featuring Vanya Zhuk) Oriente Musik OHG / 2019
—————————————————————————————————————
Dem Tsadiks Zemerl 02:45
A+T: Traditional
H: Alicia Svigals / Hidden Gate: Jewish Music Around the World (Disc 2) / Rounder Records 2003
—————————————————————————————————————
Oy Avram 03:02
A+T: Josh Dolgin
H: Socalled feat Kaiser Quartett / Di Frosch / Socalled 2018
—————————————————————————————————————
Fun Tashlikh/Throw Your Sins to the Wind 04:36
A+T: Frank London
H: Marilyn Lerner / Romanian Fantasy / Traditional Crossroads 2001
—————————————————————————————————————
Fun Tashlik trk 1 5:46
A+T: Frank London
Z: Klezmatics – Rhythm & Jews | pir 25 / 1991
————————————————————————————————————
Kicho 6:51
A+T: Astor Piazzolla
H: Klezmer-ish / Dusty Road / Riverboat 2020
—————————————————————————————————————
Give Me A Lift To Tzfat 06:11
A+T: Joachim Hein
H: Klezmer-ish / Dusty Road / Riverboat 2020
—————————————————————————————————————
Toni D 04:22
A+T: Job Chajes
H: Amsterdam Klezmer Band / Fortuna / Stichting Rettisj En Kippevet 2020
—————————————————————————————————————
Trach I Bach [The Cymbal Song] 03:32
A+T: Theo van Tol
H: Amsterdam Klezmer Band / Fortuna / Stichting Rettisj En Kippevet 2020
—————————————————————————————————————
Sirba 2019 03:21
A+T: Alec Kopyt
H: Amsterdam Klezmer Band – Fortuna / Vetnasj 2020
—————————————————————————————————————
10 září  Wmce
19 —————————————————————————————————————
Yova 02:53
A+T: Dimitar Hristov
H: Eva Quartet / Minka / World Music Network 2021
—————————————————————————————————————
Alafia (Featuring Khaira Arby) 04:06
A+T: Khaira Arby
H: Ben Aylon / Xalam / World Music Network 2021
16 —————————————————————————————————————
Tribute To Da Slimane 04:12
A+T: Abderrahmane Abdelli
H: Abderrahmane Abdelli / Songs Of Exile / ARC 2021
—————————————————————————————————————
Lonthane Ruper Bathi 07:37
A+T: Bapi Das Baul
H: Bapi Das Baul, Baul Bishwa, Sankar Saha, Samik Chakrabarty / River Of Happy Souls / ARC / 2021
—————————————————————————————————————
Vis Ta Vie 03:28
A+T: Colin Laroche De Feline/Dobet Gnahoré/Dobet Gnahoré/Tam Sir Junior Yihe Ngo Njock
H: Dobet Gnahoré / Couleur / Cumbancha 2021
—————————————————————————————————————
Brihat Hebot 03:57
A+T: Eero Grundström
H: Celenka / Villoi Varsa / Nordic Notes 2021
—————————————————————————————————————
A Mérai Hegytetőn 04:44
A+T: Zűrös Banda
H: Zűrös Banda / 2021 / Fono 2021
—————————————————————————————————————
Running — Asibaleki / Sheroes Theme 04:44
A+T: Molefi Makananise/Mpumelelo Mcata/Tshepang Ramoba
H: BLK JKS / Abantu / Before Humans / Glitterbeat 2021
—————————————————————————————————————
Livanin 03:14
A+T: Antonis Antoniou
H: Antonis Antoniou / Kkismettin / Ajabu! Records / 2021
—————————————————————————————————————
Paghjella + Indiferenti 04:25
A+T: Antoine Chauvy
H: Alba / A Principiu / Buda / 2021
—————————————————————————————————————
El Behdja 06:59 Kamel El Harrachi
A+T: Missoum Amraoui
H: Kamel El Harrachi / Nouara / Kamiyad 2021
—————————————————————————————————————
Orfeo 04:55
A+T: Mauro Durante
H: Canzoniere Grecanico Salentino / Meridiana / Ponderosa 2021
—————————————————————————————————————

25 Června Lusophonia
—————————————————————————————————————
Geodesia 03:22
A+T: Luis Peixoto
H: Luis Peixoto / Geodesia / Groove Punch Studios 2021
—————————————————————————————————————
Xota De Ibias 01:58
A+T: Luis Peixoto
H: Luis Peixoto / Geodesia / Groove Punch Studios 2021
—————————————————————————————————————
Barco Negro 04:45
A+T: Alain Oulman
H: Mariza / Mariza Canta Amália / Warner 2021
—————————————————————————————————————
6 Bicho De Conta 03:14
A+T: Amélia Muge / Amalia Rodrigues
H: Amélia Muge / Amélia com versos Amália / Self-released / 2014
—————————————————————————————————————
335 Gafanhotos 02:41 Amélia Muge
A+T: Amélia Muge / Amalia Rodrigues
H: Amélia Muge / Amélia com versos Amália / Self-released / 2014
—————————————————————————————————————
Meu Coracao Sem Direito 02:56 Amélia Muge
A+T: Amélia Muge / Amalia Rodrigues
H: Amélia Muge / Amélia com versos Amália / Self-released / 2014
—————————————————————————————————————
Gaivota 03:59
A+T: Alain Oulman
H: Lina / Raül Refree / Glitterbeat 2020
—————————————————————————————————————
Batucadinho 03:39
A+T: Fabiana Cozza
H: Fabiana Cozza – Dos Santos / Agô Produções 2020
—————————————————————————————————————
Senhora Negra 03:01
A+T: Fabiana Cozza
H: Fabiana Cozza – Dos Santos / Agô Produções 2020
—————————————————————————————————————
Proposta Indecente 03:48
A+T: Dona Onete
H: Dona Onete — Banzeiro / Mais um Discos 2017
—————————————————————————————————————
Cucurrucucu La Paloma trk 9 4:00 / začíná potleskem
A+T: Mendes
H: Veloso / Pedro Almodovar – Viva La Tristeza |Warner 307 125 / 2003
—————————————————————————————————————
Choro Em Sonata 03:16
A+T: Nonato Luiz
H: Nonato Luiz / Choro em Sonata. / Estelita / 2021
—————————————————————————————————————
Sodade trk 1 4:56
A+T: Cabral-Morais
H: RDP Africa |Universal 66969 / 2003
—————————————————————————————————————
Yamore 07:24
A+T: Joao da Silva
H: Cesaria Evora – Salif Keita / Moffou Lusafrica / 2010
—————————————————————————————————————
18 Června
07:58 Khaira Arby – Gourmou (Khaira Arby, Mahalmadane A Traore, Dramane Toure, Dedeou H Traore ) Khaira Arby In New York (Live In 2010), Juno Records (2010)
06:20 Khaira Arby – Youba (Khaira Arby, Mahalmadane A Traore, Dramane Toure, Dedeou H Traore) Khaira Arby In New York (Live In 2010), Juno Records (2010)
07:16 Dan Gharibian Trio — Siya Lé ( Daniel Grosjacques ) Da svidaniya madame, Lamastrock 2021
04:56 Dan Gharibian Trio — Boubasko prasniko ( Daniel Grosjacques ) Da svidaniya madame, Lamastrock 2021
03:16 Roger Fakhr — Had To Come Back Wet (Roger Fakhr ) Fine Anyway Habibi Funk 2021
03:21 Václav Fuksa — Kamaráde, Bratře ( trad arr Václav Fuksa) Prameny, Gorale Recods 2021
02:43 Václav Fuksa — Příčina Pláče ( trad arr Václav Fuksa) Prameny, Gorale Recods 2021
05:46 Khasi-Cymru Collective — Cwyn Yr Afon (Gareth Guv Bondello) ‘Sai-thaiñ Ki Sur, Arc Music 2021
04:55 Radio Tutti, Barilla Sisters — Forró de la vida viranta ( Pierre Alexis Lavergne ) Xogo, Lamastrock 2021
08:58 Radio Tutti, Barilla Sisters — Galician Rhapsody ( Pierre Alexis Lavergne ) Xogo, Lamastrock 2021
11 Června Evropa
—————————————————————————————————————
Beginning / 05:43
A+T: Vincent Bertholet
H: Orchestre Tout Puissant Marcel Duchamp / Beginning / Bongo Joe Records / 2021
—————————————————————————————————————
Yova / 02:53
A+T: Dimitar Hristov
H: Eva Quartet / Minka / World Music Network 2021
—————————————————————————————————————
Barem Da E Moma / 03:49
A+T: Gergana Dimitrova
H: Eva Quartet / Minka / World Music Network 2021
—————————————————————————————————————
Paghjella + Indiferenti / 04:25
A+T: Antoine Chauvy
H: Alba / A Principiu / Buda / 2021
—————————————————————————————————————
Ea + Groppo / 04:25
A+T: Paolo Angeli
H: Paolo Angeli / Jar’a / Anma 2021
—————————————————————————————————————
Amore an / 02:33
A+T: Karin Coonrod
H: Frank London / Ghetto Songs / Felmay 2021
—————————————————————————————————————
Retsey / 05:54
A+T: Gershon Sirota
H: Frank London / Ghetto Songs / Felmay 2021
—————————————————————————————————————
Accordion Jive / 03:16
A+T: trad
H: Frank London / Ghetto Songs / Felmay 2021
—————————————————————————————————————
Kredit / 02:28
A+T: Markus Binder
H: Attwenger / Drum / Trikont 2021
—————————————————————————————————————
Pizzicarella / 08:31
A+T: Maria Mazzotta
H: Pulcinella & Maria Mazzotta / Grifone / Compagnie Pulcinella / 2021
—————————————————————————————————————
Lu Sittaturu / 03:14
A+T: Mauro Durante
H: Canzoniere Grecanico Salentino / Meridiana / Ponderosa 2021
—————————————————————————————————————
Pizzica Bhangra / 02:47
A+T: Mauro Durante
H: Canzoniere Grecanico Salentino / Meridiana / Ponderosa 2021
—————————————————————————————————————
Orfeo / 04:55
A+T: Mauro Durante
H: Canzoniere Grecanico Salentino / Meridiana / Ponderosa 2021
—————————————————————————————————————

4 Června Z domácích zdrojů

Paví / 02:25
A+T: Marka Míková – Hana Řepová
H: Zuby Nehty / Srdce Ven / Indies 2021
—————————————————————————————————————
Braní / 03:01
A+T: Marka Míková – Hana Řepová
H: Zuby Nehty / Srdce Ven / Indies 2021
—————————————————————————————————————
Te Me Gelom Tele Suki Virba / 03:14
A+T: Nils Henrik Asheim / Iva Bittová
H: Angrusori – Live At Tou / Hudson 2021
—————————————————————————————————————
Rodav Me Miro Drom / 05:23
A+T: Nils Henrik Asheim / Iva Bittová
H: Angrusori – Live At Tou / Hudson 2021
—————————————————————————————————————
Chude Man Vastetar / 03:47
A+T: Nils Henrik Asheim / Iva Bittová
H: Angrusori – Live At Tou / Hudson 2021
—————————————————————————————————————
Taxi / 04:28
A+T: Jono Bono Heyes
H: Jono Bono Heyes / Blue Desert / Bandcamp 2021
—————————————————————————————————————
Camel / 05:34
A+T: Jono Bono Heyes
H: Jono Bono Heyes / Blue Desert / Bandcamp 2021
—————————————————————————————————————
Na Pangráci / 03:49
A+T: František Skála
H: František Skála & Provodovjané / Pojď Se Mnou Děvče Mé / Guerilla 2021
—————————————————————————————————————
arytmik / 08:33
A+T: Ivan Manolov / Eva Turnová
H: Eturnity / Live in Archa / Guerilla 2021
—————————————————————————————————————
Zimní dervis / 04:52 Eturnity Guerilla
A+T: Eva Turnová / Vladimíra Čerepková
H: Eturnity / Live in Archa / Guerilla 2021
—————————————————————————————————————
Enkö minäkin toivoisi / / 03:36
A+T: trad – Barbora Xu
H: Barbora Xu / Olin ennen’/ Nordic Notes 2021
—————————————————————————————————————
Nuku Nuku Nurmilintu / 03:03
A+T: trad
H: Barbora Xu / Olin ennen’/ Nordic Notes 2021
—————————————————————————————————————
Velko Si Rada Zaljubi+Baba Luk Posela / 04:47
A+T: Milen Ivanov – Stefan Gradostinov
H: Eva Quartet / Minka / World Music Network 2021
—————————————————————————————————————
28 května playlist
—————————————————————————————————————
Tum Na Aaye / 04:47
A+T: Vijay Venkat:
H: Rafiki Jazz / NDUGGU: Dust / KoniCD012 / 2021
—————————————————————————————————————
Omkoth Ma’ai / 04:50
A+T: Vijay Venkat:
H: Rafiki Jazz / NDUGGU: Dust / KoniCD012 / 2021
—————————————————————————————————————
Walk In, Walk Out II / 08:51
A+T: Harpreet Bansal Band
H: Harpreet Bansal Band – Movements / Jazzland 2021
—————————————————————————————————————
Walk In, Walk Out III / 09:58
A+T: Harpreet Bansal Band
H: Harpreet Bansal Band – Movements / Jazzland 2021
—————————————————————————————————————
Geeta duniki / 03:33
A+T: Sofyann Ben Youssef
H: Ammar 808 Traditional Global Control / Invisible Invasion
—————————————————————————————————————
Raga Vasant Bahar – Embrace of Spring / 07:11
A+T: Baluji Shrivastav
H: Baluji Shrivastav / Voice of Flowers – Spring Ragas from India / ARC 2020
—————————————————————————————————————
Raga Vasant Mukhari Aarti / 05:55
A+T: Baluji Shrivastav
H: Baluji Shrivastav / Voice of Flowers – Spring Ragas from India / ARC 2020
—————————————————————————————————————
We Sinful Women / 05:34
A+T: Kiran Ahluwalia
H: Kiran Ahluwalia – 7 Billion / Six Degrees / 2018
—————————————————————————————————————
Jhoomo (Sway) / 04:33
A+T: Kiran Ahluwalia
H: Kiran Ahluwalia – 7 Billion / Six Degrees / 2018
—————————————————————————————————————

21 května playlist

The Cowboy Song: The Roving Cowboy / Avarguli / 08:06
A+T: Wu Fei + Abigail Washburn
H: Wu Fei and Abigail Washburn / Smithsonian 2020
—————————————————————————————————————
Four Seasons / 03:52
A+T: Wu Fei + Abigail Washburn
H: Wu Fei and Abigail Washburn / Smithsonian 2020
—————————————————————————————————————
Hunting Eagles Catching Swans / 07:45
A+T: Traditional / Traditional
H: Lin Shicheng and Gao Hong / Hunting Eagles Catching Swans / Arc 2021
—————————————————————————————————————
Dragon Boat / 05:27
A+T: Traditional / Traditional
H: Lin Shicheng and Gao Hong / Hunting Eagles Catching Swans / Arc 2021
—————————————————————————————————————
Close Encounter / 06:58
A+T: Chung Yufeng-David Chen
H: Chung Yufeng-David Chen / Island Catch / Trees 2021
—————————————————————————————————————
fPB / 11:05
A+T: Shintaro Imai
H: tsuMGuito / Rough Guide To Avant-Garde Japan
—————————————————————————————————————
Akkan / 06:43
A+T: Daisuke Fuwa
H: Shibusashirazu / Rough Guide To Avant-Garde Japan
—————————————————————————————————————
Sukanpo no Sakukoro, Bengawan Solo, Kanpyo / 06:07
A+T: Shun Sakai
H: Shun Sakai & The Long Goodbye / Rough Guide To Avant-Garde Japan
—————————————————————————————————————

14 května Brasil playlist /

—————————————————————————————————————
Eu Sou Africano – EscravidÇo / 3:43 / /
]A+T: Alfredo Bello
H: DJ Tudo e Sua Gente de Todo Lugar / Pancada Motor: Transforma‡Ço e Cura / Mundo Melhor 2021 /
—————————————————————————————————————
Melody Do Vetron / 02:15
A+T: Gaby Amarantos
H: Gaby Amarantos / Oi! A Nova Musica Brasileira! / Maisumdiscos / 2010
—————————————————————————————————————
Ex-Quadrilha Da Fuma‡a / 04:16
A+T: La Pupuea
H: La Pupuea / Oi! A Nova Musica Brasileira! / Maisumdiscos / 2021
—————————————————————————————————————
O Carnaval quem é que Faz? / 04:23
A+T: BaianaSystem
H: BaianaSystem / Oi! A Nova Musica Brasileira! / Maisumdiscos / 2010
—————————————————————————————————————
Carmen / 04:07
A+T: Gilberto Gil
H: Grupo Ofa & Gilberto Gil feat. Gal Costa / Obatalá – uma Homenagem ę MÇe Carmen / Altafonte 2020
—————————————————————————————————————
Refloresta / 03:18
A+T: Gilberto Gil
H: Gilberto Gil feat. Bem Gil & Gilsons / Gilberto Gil, Baiana System, La lá, La Negra & Panky, La Chicana / Altafonte 2021
—————————————————————————————————————
Mawaca / 07:06
A+T: Philippe Kadosch
H: Philippe Kadosch / Babeleyes – Disappearing languages / Hevhetia 2015
—————————————————————————————————————
Kaprolin / 02:57
A+T: Philippe Kadosch
H: Philippe Kadosch / Babeleyes – Disappearing languages / Hevhetia 2015
—————————————————————————————————————
Badtriptronics #24 / 02:33 spojit
Badtriptronics #05 / 01:52 spojit
A+T: Satanique Samba Trio
H: Satanique Samba Trio / Mais Bad / Bandcamp.com / 2020
—————————————————————————————————————
Nada / / 6:14 / / /
A+T: Jadsa-JoÇo Meirelles
H: Jadsa / Olho de Vidro / Balaclava Records / 2021
—————————————————————————————————————
Sem Edi‡Ço / / 4:16 / / /
A+T: Jadsa-JoÇo Meirelles
H: Jadsa / Olho de Vidro / Balaclava Records / 2021
—————————————————————————————————————
Power / 02:25
Olho de Vidro / 03:56
Ja Ri / 03:05
A+T: Jadsa-JoÇo Meirelles
H: Jadsa / Olho de Vidro / Balaclava Records / 2021
—————————————————————————————————————
7 května odpadlo

30 dubna RetroPsychedelia playlist

—————————————————————————————————————
Sevda Olmasaydý / 03:16
A+T: Ne­et Erta­
H: Altin Gün / Yol / Glitterbeat 2021
—————————————————————————————————————
Kara Toprak / 04:12
A+T: Aîýk Veysel šatýroÖlu
H: Altin Gün / Yol / Glitterbeat 2021
—————————————————————————————————————
Kinna Sohna / trk 2 7:57
A + T: Khan
H: Nusrat Fateh Ali Khan / Big Noise 2 | RykoDisc HNCD 1400 / 1997
—————————————————————————————————————
If I Know (feat. K.O.G) / 06:09
A+T: Finn Booth
H: Nubiyan Twist / Freedom Fables / Strut / 2021
—————————————————————————————————————
Keeper (feat. Cherise) / 07:11
A+T: Finn Booth
H: Nubiyan Twist / Freedom Fables / Strut / 2021
—————————————————————————————————————
Ma Wonka (feat. Pat Thomas) / 04:51
A+T: Finn Booth
H: Nubiyan Twist / Freedom Fables / Strut / 2021
—————————————————————————————————————
Halkaasad Dhigi Magtiisa (That’s Where You’ll Leave His Reward) / 04:18
A+T: Hassan Omar Houssein
H: Groupe RTD / The Dancing Devils of Djibouti / Ostinato / 2020
—————————————————————————————————————
Iranm Iran / 05:36
A+T: Victor Uwaifo
H: Sir Victor Uwaifo And His Titibitis / Edo Funk / Explosion Vol.1 / Analog Africa
—————————————————————————————————————
Terchovska Muzika / 06:06
A+T: Karoly Cserepes
H: Cserepes – The Big Slalom / Fono / 2021
—————————————————————————————————————
Barbatesc / 07:38
A+T: Karoly Cserepes
H: Cserepes – The Big Slalom / Fono / 2021
—————————————————————————————————————

/
23 dubna Playlist / Dom la Nena + Latin

—————————————————————————————————————
Barco Negro / 04:45
A+T: Caco Velho
H: Mariza / Mariza Canta Amália / Warner 2021
—————————————————————————————————————
Tempo / 02:07
No tengas miedo / 03:08
A+T: Dom La Nena
H: Dom La Nena / Tempo / 6 Degrees 2021
—————————————————————————————————————
Teu cora‡Ço / 04:10
A+T: Dom La Nena
H: Dom La Nena / Tempo / 6 Degrees 2021
—————————————————————————————————————
La Consejera / 03:42
A+T: Higinio Peláez y Vidal Ramírez.
H: Lucía Pulido, Misha Marks y Arturo Báez / Trío CORAZONANTES / / RM Internacional / 2021
—————————————————————————————————————
Ronca Canalete / 05:42
A+T: Rio Mira
H: Rio Mira / Marimba Del Pacifico / ayarecords.bandcamp.com / 2020
—————————————————————————————————————
Agua / 03:49
Torbellino / 02:59
Estaban Llorando / 03:31
A+T: Rio Mira
H: Rio Mira / Marimba Del Pacifico / ayarecords.bandcamp.com / 2020
—————————————————————————————————————
Chikungunya / 00:23
Roman Roman / 04:07
A+T: Rio Mira
H: Rio Mira / Marimba Del Pacifico / ayarecords.bandcamp.com / 2020
—————————————————————————————————————
Andarele feat. Hugo Candelario / 05:03
A+T: Hugo Candelario
H: Uji, Dinastía Torres & Hugo Candelario / Andarele / La Llorona / 2020
—————————————————————————————————————
Andarele / 03:32
A+T: Rio Mira
H: Rio Mira / Marimba Del Pacifico / ayarecords.bandcamp.com / 2020
—————————————————————————————————————
Religar (Dj Raff Remix) / 05:00
A+T: Mateo Kingman
H: Mateo Kingman / Astro Reescrituras / bandcamp / 2020
—————————————————————————————————————
Zontime No. 1 “Puesto Y Convidado” / 04:26
A+T: Christos Asonitis
H: Yamilé Cruz Montero, / Rapsodia Cubana / Naxos / 2020
—————————————————————————————————————

16 dubna WMCE playlist

—————————————————————————————————————
Meinfajria / 03:57
A+T: Omar Sosa
H: Omar Sosa /An East African Journey / Ota Records 2021
—————————————————————————————————————
Ndikafa (Remastered) / / 5:00 / /
A+T: Stella Chiweshe
H: Stella Chiweshe – Ambuya! (Remastered) / Piranha / 2021
—————————————————————————————————————
Biaˆe Konie / 06:57
A+T: Lenka Dusilová
H: Lenka Dusilová / Řeka / Animal Music / 2020
—————————————————————————————————————
Iranm Iran / 05:36
A+T: Victor Uwaifo
H: Sir Victor Uwaifo And His Titibitis / Edo Funk Explosion Vol.1 / Analog Africa 2021
—————————————————————————————————————
Tariq Al Sahara / 05:35
A+T: Arthur Ancion
H: Azmari / Samai / CDban / 2021
—————————————————————————————————————
Jotant Pel Quebec / 05:11
A+T: Tradicional
H: Cati Plana & Pau Puig / Tretze Vares / Microscopi 2021
—————————————————————————————————————
Geodesia / 03:22
A+T: Luis Peixoto
H: Luis Peixoto / Geodesia / Groove Punch Studios 2021
—————————————————————————————————————
Sojourner’s Blues / 03:39
A+T: Chung Yufeng-David Chen
H: Chung Yufeng-David Chen / Island Catch / Trees 2021
—————————————————————————————————————
D.E.I.T.M.E.H.T.A. / 06:30
A+T: Sofia Labropoulou
H: Sofia Labropoulou – Sisyphus / Odradek Records / 2020
—————————————————————————————————————
Kara Toprak / 04:12
A+T: Aîýk Veysel šatýroÖlu
H: Altin Gün / Yol / Glitterbeat 2021
—————————————————————————————————————
Oracja Do Wody / 04:16
A+T: Warsaw Village Band
H: Kapela Ze Wsi Warszawa / Uwodzenie / Karrot 2021
—————————————————————————————————————

04-09 Dust to Digital

Livanin / 03:14
A+T: Antonis Antoniou
H: Antonis Antoniou / Kkismettin / Ajabu! Records / 2021
—————————————————————————————————————
2 Miyagi Michio, Yoshida Kyoko, and Miyagi Kiyoko – Sakura Variations, Pt. 2 (Japan) 03:24
3 Grupo Istmeeo – Coge el Pandero Que Se Te Va (Panama) 02:52
2-3 Sakura Variations, Pt. 2 (Japan) / 06:01
A+T: trad
H: Miyagi Michio, Yoshida Kyoto, and Miyagi Sayoko / Grupo Istmeeo / Excavated Shellac: An Alternate History of the World’s Music / Dust To Digital 2020
—————————————————————————————————————
Poetih Poetih Sapoet Andoek / 02:17
A+T: trad
H: Group Djanger / Excavated Shellac: An Alternate History of the World’s Music / Dust To Digital 2020
—————————————————————————————————————
One More Time / 04:10
A+T: trad
H: Rev. Johnny L. Jones/ Excavated Shellac: An Alternate History of the World’s Music / Dust To Digital 2020
—————————————————————————————————————
6 Cyganska Orchestra Stefana- / Cyganske Vesilia, Part 4
7 Vassyl Yemetz – Z Ukrainskyce Stepiw (Ukraine) 03:37
8 Marika Papagika- / Smyrneiko Minore
06-7-8-Cyganske Vesilia, Part 4 / 09:38
A+T: trad
H: Orchestr Štefana Škimby / Vassyl Yemetz / Marika Papagika – Excavated Shellac: An Alternate History of the World’s Music / Dust To Digital 2020
—————————————————————————————————————
9 Various Artists – Sat Mantsakay – Tuvinskiye Narodniye Napevyů
Sat Mantsakay – Tuvinskiye Narodniye Napevy 01:30
10 .Various Artists – Oorjak Hunashtaar-ool – song Mansthurek
Artist: Oorjak Hunashtaar-ool Album: Melodii Tuvi: Throat Songs and Folk Tunes of Tuva Released: 2007
09-10-Sat Mantsakay – Tuvinskiye Narodniye Napevy / 02:40
A+T: trad
H: Excavated Shellac: An Alternate History of the World’s Music / Dust To Digital 2020
—————————————————————————————————————
11- Drowsy Maggie / 03:07
A+T: trad
H: Patsy Touhey Excavated Shellac: An Alternate History of the World’s Music / Dust To Digital 2020
—————————————————————————————————————
12- Mallorca / 02:44
A+T: trad
H: Henry Forsyth – Excavated Shellac: An Alternate History of the World’s Music / Dust To Digital 2020
—————————————————————————————————————
On Entre O.K., On Sorte K.O. / 02:59
A+T: Francois Luambo Makiadi
H: Franco & Le Pok Jazz The Very Best Of The Rumba Giant Of Zaire
—————————————————————————————————————
Ndikafa (Remastered) / / 5:00 / /
A+T: Stella Chiweshe
H: Stella Chiweshe – Ambuya! (Remastered) / Piranha / 2021
—————————————————————————————————————
Sarura Wako (Remastered) / 04:32
A+T: Stella Chiweshe
H: Stella Chiweshe – Ambuya! (Remastered) / Piranha / 2021
—————————————————————————————————————
Utru Horas / CD I trk 1 8:39 / ??? 3:45 stah
A+T: Rudolphe Gomis
Z: Orchestra Baobab – Pirates Choice / World Circuit WCD 063 / 2001
—————————————————————————————————————
Umsangano / trk 1 03:59
A+T: Soul Brothers
H: Soul Brothers – Jive Nation Soweto Vol 5 | Sterns STEW 34 / 1995
—————————————————————————————————————
pátek 2. dubna odpadá
03-26 Voices playlist
Beth Aubre / 01:59
A+T: Cocanha
H: Cocanha / Puput / Pagans / 2020
—————————————————————————————————————
La Sovenen‡a / 04:57
A+T: Cocanha
H: Cocanha / Puput / Pagans / 2020
—————————————————————————————————————
Lo Castčl Rotge / 04:39
A+T: Cocanha
H: Cocanha / Puput / Pagans / 2020
—————————————————————————————————————
Balzaquiana / 03:56 Ayom
A+T: Jabu Morales
H: Ayom / Amplifica Records / 2020
—————————————————————————————————————
Cravo e menta / 03:05 Ayom
A+T: Jabu Morales
H: Ayom / Amplifica Records / 2020
—————————————————————————————————————
Len‡óis / 03:37
A+T: Luedji Luna
H: Luedji Luna / Bom Mesmo É Estar Debaixo d’Água /
—————————————————————————————————————
Grief Measure / 04:40
A+T: Aviya Kopelman – Emily Dickinson
H: Aviya / Minority / Labeleh / 2021
—————————————————————————————————————
Hidden Place / 04:08
A+T: Aviya Kopelman
H: Aviya / Minority / Labeleh / 2021
—————————————————————————————————————
Japala’a (Featuring Monica Akihary, Niels Brouwer, Sekou Dioubate, Dodó Kis, Nippy Noya, Vernon & Chatlein) / 04:38
A+T: Niels Brouwer
H: Boi Akih,Chatlein / Storyteller / Bromo / 2020
—————————————————————————————————————
Shab Gerye / 03:46
A+T: Loveworld Raman
H: Liraz / Zan / Glitterbeat 2021
—————————————————————————————————————
Heavy Balloon / 03:26
A+T: Fiona Apple
H: Fiona Apple / Fetch The Bolt Cutters / Epic 2020
—————————————————————————————————————
Rack of His / 03:42
A+T: Fiona Apple
H: Fiona Apple / Fetch The Bolt Cutters / Epic 2020
—————————————————————————————————————
LaLoba (propojeno)
Drink / 07:03
A+T: Sophie Fustec
H: La Chica / La Loba / Zamora l 2021
—————————————————————————————————————

19 března playlist

—————————————————————————————————————
Loco Motive / 05:40
A+T: Jozef Hnidzik
H: Juju Planet Dub / Tiptop Underground / 2020
—————————————————————————————————————
Kerem šavorale drom / 03:01
A+T: Dominik Maniak
H: FS Hornad / Veci co sa deju / Spinaker / 2020
—————————————————————————————————————
Somewhere in the Moonlit Night / 03:02
A+T: David Kollar
H: David Kollar / 10 Poems for Ronroco/Crime on a Bunny / Hevhetia / 2020
—————————————————————————————————————
Zem / 04:10 de
A+T: Richard Autner
H: Richard Autner / Odpovede / Slnko 2021
—————————————————————————————————————
Bludár / 03:24
A+T: Richard Autner
H: Richard Autner / Odpovede / Slnko 2021
—————————————————————————————————————
317 / 06:39
A+T: Vladimir Vaclavek
H: Vladimir Vaclavek / Fly / Rustical 2020
—————————————————————————————————————
Písně / 07:01
A+T: Vladimir Vaclavek
H: Vladimir Vaclavek / Fly / Rustical 2020
—————————————————————————————————————
Flown Home / X”YY /
A+T: Hearn Gadbois /
H: Hearn Gadbois / Ghost Notation / Bandcamp 2020
—————————————————————————————————————
ohen / 03:12
A+T: Matej Starkov
H: Matej Starkov /Domovom / 2020
—————————————————————————————————————
Gašparova Stěna Featuring HM Petra Mičky / 02:29
A+T: Traditional
H: Nivnička / Můj Milý / Indies 2021
—————————————————————————————————————
Studená Rosa Padá Featuring Broln / 01:49
A+T: Traditional
H: Nivnička / Můj Milý / Indies 2021
—————————————————————————————————————
Vlákna / 04:50
A+T: Lenka Dusilová
H: Lenka Dusilová / Řeka / Animal Music / 2020
—————————————————————————————————————
Biaˆe Konie / 06:57
A+T: Lenka Dusilová
H: Lenka Dusilová / Řeka / Animal Music / 2020
—————————————————————————————————————

12 března playlist
—————————————————————————————————————
Paso Palante / 04:06
A+T: Paulo Olarte
H: Contento / Lo Bueno Está Aquí / Bandcamp 2020
—————————————————————————————————————
La torre / 03:55
A+T: Gabriel Rios
H: Gabriel Rios / Flore / Sony / 2021
—————————————————————————————————————
Vagabundo / 02:56
A+T: Gabriel Rios
H: Gabriel Rios / Flore / Sony / 2021
—————————————————————————————————————
Ěfé – Bangah (Pico Y Palo) / 04:13
A+T: Otura Mun
H: ĚFÉ / – Live / Discos Ifá / 2021
—————————————————————————————————————
Paid The Rent / Going Out / 03:26
A+T: Elias Raschle /
H: Augenwasser / / Sleepdancer / Bngo Joe 2021
—————————————————————————————————————
Back To Daylight / 02:34
A+T: Elias Raschle /
H: Augenwasser / / Sleepdancer / Bngo Joe 2021
—————————————————————————————————————
What I Mean / 02:24
A+T: Mano Hollestelle
H: Baby_s Berserk / What I Mean / Bongo Joe / 2021
—————————————————————————————————————
Guajira Con Arpa / 03:07
A+T: Hugo Blanco
H: Hugo Blanco / Color De Trópico Compiled By El Drágon Criollo & El Palmas / Bandcamp 2020
—————————————————————————————————————
Chande N­5 / 05:11
A+T: Coroncoro La Nueva Rosca
H: Coroncoro La Nueva Rosca / Salpicón Vol-1 / Nudacy Records 2021
—————————————————————————————————————
Alma De Pícea / 04:50
A+T: Dos
H: Dos / Pulso Impar / vlastní nálad 2020
—————————————————————————————————————
Vor í Vaglaskógi / 03:58
A+T: Jónas Jónasson / Kristján frá Djúpalck
H: MissT / Vor í Vaglaskógi / Soundcloud / 2021
—————————————————————————————————————
Coptic Blues / 07:02
A+T: Christian Kögel / Ranin
H: Nasser Kilada-Christian Kögel / Ranin / / 2020
—————————————————————————————————————
Sultana / 07:20
A+T: Christian Kögel / Ranin
H: Nasser Kilada-Christian Kögel / Ranin / / 2020
—————————————————————————————————————

03-05-7n-Italia playlist

Albęnia / 04:08
A+T: Claudio “Cavallo” Giagnotti
H: Mascarimiri / Nou / Arra / 2020
—————————————————————————————————————
Vorei Volare / 04:28
A+T: Maria Mazzotta
H: Maria Mazzotta – Amoreamaro / / Zero 99-Agualoca / 2020
—————————————————————————————————————
Scura Maje / 05:28
A+T: Maria Mazzotta
H: Maria Mazzotta – Amoreamaro / / Zero 99-Agualoca / 2020
—————————————————————————————————————
Rosa canta e cunta / 03:36
A+T: Maria Mazzotta
H: Maria Mazzotta – Amoreamaro / / Zero 99-Agualoca / 2020
—————————————————————————————————————
Sospesi / 3:12
A+T: Ilaria Graziano & Francesco Forni
H: Ilaria Graziano & Francesco Forni / Twinkle twinkle / Lamastrock / 2018
—————————————————————————————————————
Diario / 04:14
A+T: Ilaria Graziano & Francesco Forni
H: Ilaria Graziano & Francesco Forni / Twinkle twinkle / Lamastrock / 2018
—————————————————————————————————————
Be mine / 3:50
A+T: Ilaria Graziano & Francesco Forni
H: Ilaria Graziano & Francesco Forni / Twinkle twinkle / Lamastrock / 2018
—————————————————————————————————————
Due Contro Tre / 02:43
A+T: Iva Bittová & Paolo Angeli
H: Iva Bittová & Paolo Angeli / Sul Filo / AnMa 2020
—————————————————————————————————————
Me Ciaię / / 3:30
A+T: Mattone, Claudio
H: Romarabeat – Romarabeat / / Finisterre / 2019
—————————————————————————————————————
Come tha fatto mametta / 04:11
A+T: Salvatore Gambardella
H: Lalala Napoli – Amore sole liberta / / La curieuse / 2015
—————————————————————————————————————
Maruzella / 03:47
A+T: Renato Carosone
H: Lalala Napoli – Amore sole liberta / / La curieuse / 2015
—————————————————————————————————————
Vendemmia / 4:44
A+T: Alfio Antico
H: Alfio Antico / Trema La Terra / Ala Bianca 2020
—————————————————————————————————————
Os Tambores Suite+Tiritoc / 08:18
A+T: Nando Citarella
H: Nando Citarella, Tamburi Del Vesuvio / Museca / 2020
—————————————————————————————————————

02-26 WMCE Playlist

—————————————————————————————————————
Spievajuce husle / 03:37
A+T: Miriam Kaiser
H: Miriam Kaiser / Horuca slza / KAISER husliarsky dom 2020
—————————————————————————————————————
Alt G’r An ‘ La Vcr / 06:15
A+T: Tuva Livsdatter Syvertsen
H: Valkyrien Allstars / Slutte Og Byne / Heilo / 2020
—————————————————————————————————————
Exú / 03:57
A+T: Jabu Morales
H: Ayom / Amplifica Records / 2020
—————————————————————————————————————
11 Wabali / 03:25
A+T: Rafael Machuca
H: Conjunto Barbacoa / La Locura de Machuca / Analog Africa 2021
—————————————————————————————————————
Veneno / 03:29
A+T: Kiko Dinucci
H: Kiko Dinucci Feat. Rodrigo Ogi / Rastilho / Mais Um Discos 2020
—————————————————————————————————————
8 Cosmic MasadâNi / 04:12 Azmari Samâ’ć
A+T: Arthur Ancion
H: Azmari / Samai / CDban / 2021
—————————————————————————————————————
7 Kolo / 06:28
A+T: Lajkó Félix
H: Lajkó Félix Band / Start/ Fonó 2021
—————————————————————————————————————
Lágrimas / 05:03
A+T: Sura Solomon, Amber in ‘t Veld, Marieke Werner
H: Las Lloronas / Soaked / MuziekPublique 2010
—————————————————————————————————————
5 Tiritoc (Featuring Luigi Staiano, Gabriella Aiello, Giovanni Giugliano, Alessandro Girotto, Carlo Cossu, Alberto D’alfonso, Giovanni Lo Cascio) / 03:47
A+T: Nando Citarella
H: Nando Citarella, Tamburi Del Vesuvio – Museca / AlfaMusic / 2020
—————————————————————————————————————
3 D.E.I.T.M.E.H.T.A. / 06:30
A+T: Sofia Labropoulou
H: Sofia Labropoulou – Sisyphus / Odradek Records / 2020
—————————————————————————————————————
Ile razy / 04:20
A+T: Bara
H: Tara Fuki / Motyle / Indies 2020
—————————————————————————————————————
1 Injah / 04:24
A+T: Uri Brauner Kinrot/Liraz
H: Liraz – Zan / Glitterbeat Records / 2020
—————————————————————————————————————
2021-02-19- Playlist

My Mystery Train 04:24
A+T: Steve Tilston
H: Steve Tilston / Such Times / WorldMusicNetwork / 2020
—————————————————————————————————————
This is Living with the Blues 04:12
A+T: Steve Tilston
H: Steve Tilston / Such Times / WorldMusicNetwork / 2020
—————————————————————————————————————
Waters of March 04:00
A+T: Steve Tilston
H: Steve Tilston / Such Times / WorldMusicNetwork / 2020
—————————————————————————————————————
Too Old to Die Young 03:52
A+T: David Broza
H: David Broza / en Casa Limón / BMG / 2020
—————————————————————————————————————
Tears for Barcelona 03:15
A+T: David Broza
H: David Broza / en Casa Limón / BMG / 2020
—————————————————————————————————————
Sambu Kamba 04:50
A+T: Afel Bocoum
H: Afel Bocoum / Linde / World Circuit / 2020
—————————————————————————————————————
Bombolo Liilo 04:58
A+T: Afel Bocoum
H: Afel Bocoum / Linde / World Circuit / 2020
—————————————————————————————————————
Enfants des ghettos (Acoustic in Abidjan) feat Alif Naaba 05:13
A+T: Frédéric Peyron
H: Dub Inc / Acoustic / Diversité / 2020
—————————————————————————————————————
Rude boy (Acoustic in Saint Étienne) 04:42
A+T: Frédéric Peyron
H: Dub Inc / Acoustic / Diversité / 2020
—————————————————————————————————————
Special Edition Lock-In 07:32
A+T: Dallas Tamaira
H: Fat Freddy’s Drop / Lock-In / The Drop 2020
—————————————————————————————————————
Hope Lock-In 09:04
A+T: Dallas Tamaira
H: Fat Freddy’s Drop / Lock-In / The Drop 2020
—————————————————————————————————————
2021-02-12- playlist

—————————————————————————————————————
Morning School Run Blues Featuring The Voodoo Sniffers 02:36
A+T: Bai Kamara Jr
H: Bai Kamara Jr – Salone M.i.G – music GmbH / 2020
—————————————————————————————————————
Black Widow Spider Featuring The Voodoo Sniffers 03:50
A+T: Bai Kamara Jr
H: Bai Kamara Jr – Salone M.i.G – music GmbH / 2020
—————————————————————————————————————
Ey Budida 03:29 vynechat intro
A+T: Darlini Singh Kaul – Joy Tyson
H: Farafi / Calico Soul / Piranha 2020
—————————————————————————————————————
Blinking Eyes 04:46
A+T: Osei Tutu, Ishmael Odai “Smith”
H: Edikanfo / The Pace Setters / Glitterbeat 2020
—————————————————————————————————————
Nka Bom 06:15
A+T: Osei Tutu, Ishmael Odai “Smith”
H: Edikanfo / The Pace Setters / Glitterbeat 2020
—————————————————————————————————————
Bamayaa Featuring Katrine Suwalski 03:44
A+T: Katrine Suwalski – Dela Botri
H: Dela Botri / Ghana Calling / Gateway Music 2018
—————————————————————————————————————
Red Rain 04:17
A+T: Michael Blicher – Gustav Rasmussen
H: The KutiMangoes / Made in Africa / Tramp / 2016
—————————————————————————————————————
This Ship Will Sink 05:58
A+T: Michael Blicher – Gustav Rasmussen
H: The KutiMangoes / Made in Africa / Tramp / 2016
————————————————————————————————————
Dirty Money 03:45
A+T: Charlie Norman
H: Antibalas / Dirty Money / Daptone Records 2020
—————————————————————————————————————
Afro Future Funk Featuring Simone Maggi, Paolo Profeti 04:56
A+T: Lorenzo Gasperoni – Stefano Greco
H: Mamud Band / Dynamite On Stage! / Felmay 2016
—————————————————————————————————————
Wasp 07:00
A+T: Giovanni Venosta- Alberto Turra
H: Mamud Band / Dynamite On Stage! / Felmay 2016
—————————————————————————————————————
Mr. Mamud 06:25
A+T: Giovanni Venosta- Alberto Turra
H: Mamud Band / Dynamite On Stage! / Felmay 2016
—————————————————————————————————————

2021-02-05-Nordic\ playlist

—————————————————————————————————————
La Marche De Charles-Eugčne 03:35
A+T: François Couture
H: François Couture / Souvenance / Boghei / 2020
—————————————————————————————————————
Metsähanhet, Woodland Geese 06:05
A+T: Maria Kalaniemi
H: Maria Kalaniemi & Eero Grundström – Mielo / Galileo / 2020
—————————————————————————————————————
Tulten Poiga, Flame Boy 05:03
A+T: Maria Kalaniemi
H: Maria Kalaniemi & Eero Grundström – Mielo / Galileo / 2020
—————————————————————————————————————
Groupa_Lightoflife 03:44
A+T: Jonas Simonson
H: Groupa / – Kind OF Folk Vol 3. Iceland / All Ice 2020
—————————————————————————————————————
Vanha Jatsi 03:17
A+T: Traditional
H: Sväng / In Trad We Trust / Galileo / 2020
—————————————————————————————————————
Polskasikermä 04:20
A+T: Traditional
H: Sväng / In Trad We Trust / Galileo / 2020
—————————————————————————————————————
Talvenselkä / Height of Winter 05:31
A+T: Toni Perttula
H: Toni Perttula / Pajavasara /Forging Hammer / Bafe’s Factory / 2020
—————————————————————————————————————
Kipinä (Reel) 03:00
A+T: Petri Hakala & Markku Lepistö
H: Petri Hakala & Markku Lepistö / Nordic Route / Rapusaari
—————————————————————————————————————
Double First Movement 03:43
A+T: Bach
H: Torbjörn Näsbom-Erik Rydvall / Nyckelharpa Sessions / Heilo / 2021
—————————————————————————————————————
Recycling Nunatak 06:50
A+T: Karl Seglem
H: Karl Seglem – Recycling Nunatak / NorCD / 2020
—————————————————————————————————————
Snakkes 04:42
A+T: Tuva Livsdatter Syvertsen
H: Valkyrien Allstars / Slutte Og Byne / Heilo / 2020
—————————————————————————————————————
Alt Gĺr An Ĺ La Vćr 06:15
A+T: Tuva Livsdatter Syvertsen
H: Valkyrien Allstars / Slutte Og Byne / Heilo / 2020
—————————————————————————————————————

2021-01-29- odpadlo

2021-01-22-Korea\ Playlist

—————————————————————————————————————
Youngjeonggeori 05:10
A+T: ADG7
H: ADG7 / Akdan Gwangchil / Ak Dan Eban 2017
—————————————————————————————————————
Aucha 03:33
A+T: ADG7
H: ADG7 / Akdan Gwangchil / Ak Dan Eban 2017
—————————————————————————————————————
Suspicious 04:06
A+T: Boyoung Ham
H: Correyah – Seoul Folks / Plankton Music / CJ E&M / 2016
—————————————————————————————————————
clap 03:36
A+T: Boyoung Ham
H: Correyah – Seoul Folks / Plankton Music / CJ E&M / 2016
—————————————————————————————————————
Wave 04:30
A+T: Dongyang Gozupa
H: Dongyang Gozupa / Curved surface / Soundpuzzle / 2019
—————————————————————————————————————
Then and now 05:36
A+T: Dongyang Gozupa
H: Dongyang Gozupa / Curved surface / Soundpuzzle / 2019
—————————————————————————————————————
Proximate Distance 04:54
A+T: Kyungso Park
H: Kyungso Park / Most Beautiful Connection /
—————————————————————————————————————
Crossroads 05:59
A+T: Park Kyung-so
H: SB Circle / Topology / AkdangEban 2019
—————————————————————————————————————
Rain, Gray 05:08
A+T: Park Kyung-so
H: SB Circle / Topology / AkdangEban 2019
—————————————————————————————————————
Taekwondo Dancer 03:20
A+T: Vidan
H: Vidan / Heroic story / Consalad / 2018
—————————————————————————————————————
Chŕng trai m?c áo blue 03:45
A+T: Floyd Thursby
H: Floyd Thursby / The South Lands / 2020
————————————————————————————————————
After 05:26
A+T: Lee Soung Soon
H: The Tune / Wandering Melodic Road / Mirrrorball Music, 2016
—————————————————————————————————————

2021-01-15 / 56,20 min playist

—————————————————————————————————————
Canzone Arrabbiata 03:03
A+T: Nino Rota, Lina Wertmüller
H: Camilla Barbarito – Sentimento Popolare / Felmay 2020
—————————————————————————————————————
Ximeroni Kevradiasi 04:22
A+T: Vasilis Tsitsanis
H: Camilla Barbarito – Sentimento Popolare / Felmay 2020
—————————————————————————————————————
Shanfara 06:09
A+T: Edmondo Romano
H: Motus Laevus / Y / Felmay 2020
—————————————————————————————————————
Worry 03:05
A+T: Aliou Touré
H: Songhoy Blues / Optimisme / Transgressive Records 2020
———————————————————————————————————
Dournia 03:36
A+T: Aliou Touré
H: Songhoy Blues / Optimisme / Transgressive Records 2020
———————————————————————————————————
Security Check 03:42
A+T: Sophie Hunger
H: Sophie Hunger / Halluzinationen / Caroline International 2020
—————————————————————————————————————
A Very Old Lady Driving A Ferrari 05:18
A+T: Jirí Kotaca & Martin Konvicka
H: Cotatcha Orchestra / Bigband Electronics / Parma 2020
—————————————————————————————————————
Times Square 05:18
A+T: Ornette Coleman
H: Freetown Quartet / Christiania: Live At Borneteateret / Animal Music 2020
—————————————————————————————————————
Resbaloza-Hayre 02:15
A+T: Yuri Juarez
H: Guitar Sapiens Orchestra / Yuri Juarez / Lilihouse Music 2019
—————————————————————————————————————
Raíces del festejo 07:28
A+T: Yuri Juarez
H: Guitar Sapiens Ensemble / Yuri Juarez / Lilihouse Music 2019
—————————————————————————————————————
Gitanos y criollos 12:06
A+T: Yuri Juarez
H: Guitar Sapiens Orchestra / Yuri Juarez / Lilihouse Music 2019
—————————————————————————————————————

2021-01-08 54.50 playlist
—————————————————————————————————————
Exú 03:57
A+T: Jabu Morales
H: Ayom / Amplifica Records / 2020
—————————————————————————————————————
Dakamana 04:24
A+T: Afel Bocoum
H: Afel Bocoum – Lindé / World Circuit / 2020
—————————————————————————————————————
Cotelon 03:50 ¨
A+T: Cocanha
H: Cocanha / Puput / Pagans / 2020
—————————————————————————————————————
Jangar 07:14
A+T: Khusugtun
H: Khusugtun / Jangar / Buda / 2020
—————————————————————————————————————
The Moon Shines Bright 04:14
A+T: Sam Lee
H: Sam Lee – Old Wow / Cooking Vinyl UK / 2020
—————————————————————————————————————
Nyuki 05:10
A+T: Siti Muharam /
H: Siti Muharam / Siti of Unguja / OnTheCorner / 2020
—————————————————————————————————————
Polskasikermä 04:20
A+T: Traditional
H: Sväng / In Trad We Trust / 2020
—————————————————————————————————————
Nez zavolas 04:14
A+T: Vojtech Nýdl- Jindrich Pavliš
H: Clarinet Factory – Pipers – Supraphon . / 2020
—————————————————————————————————————
I Erase The Day 04:32
A+T: Dimitris Mystakidis
H: Trio Tekke — Strovilos / Riverboat 2019
—————————————————————————————————————
Tulten Poiga, Flame Boy 05:03
A+T: Maria Kalaniemi
H: Maria Kalaniemi & Eero Grundström – Mielo / Galileo / 2020
—————————————————————————————————————
Rosa canta e cunta 03:36
A+T: Maria Mazzotta
H: Maria Mazzotta – Amoreamaro / Zero 99-Agualoca / 2020
—————————————————————————————————————
Maldiçao 04:21
A+T: Alain Oulman
H: Lina / Raül Refree / Glitterbeat 2020
—————————————————————————————————————


pátek 1. ledna 2021 playlist

————————————————————————————————————
Bodies 04:31
A+T: Sura Solomon, Amber in ‘t Veld, Marieke Werner
H: Las Lloronas / Soaked / MuziekPublique 2010
————————————————————————————————————
Me confío 03:53
A+T: Sura Solomon, Amber in ‘t Veld, Marieke Werner
H: Las Lloronas / Soaked / MuziekPublique 2010
————————————————————————————————————
Entre la sal 04:19
A+T: Sura Solomon, Amber in ‘t Veld, Marieke Werner
H: Las Lloronas / Soaked / MuziekPublique 2010
————————————————————————————————————
Lágrimas 05:03
A+T: Sura Solomon, Amber in ‘t Veld, Marieke Werner
H: Las Lloronas / Soaked / MuziekPublique 2010
————————————————————————————————————
GMs Music Box 06:07
A+T: Gina Schwarz
H: Gina Schwarz + Pannonica / Pannonica / Cracked Anegg 2020
————————————————————————————————————
Deltatonic 05:44
A+T: Preben Carlsen + Sal Dibba
H: Ba Balance – Around The Crocodile Pond / One World 2020
————————————————————————————————————
Bambadinka (The Crocodile Pond) 04:57
A+T: Preben Carlsen + Sal Dibba
H: Ba Balance – Around The Crocodile Pond / One World 2020
————————————————————————————————————
Yeasterday trk 4 04:23
A+T: Edmund Lauret
H: Kosmo Sound / Antenna / Zephyrus 2020
—————————————————————————————————————
Teddy Dub 03:45
A+T: Edmund Lauret
H: Kosmo Sound / Antenna / Zephyrus 2020
—————————————————————————————————————
Mali Dén 04:21
A+T: Alune Wade
H: Alune Wade / African Fast Food / 10H10 / 2018
—————————————————————————————————————
Mame Fallou 05:02
A+T: Alune Wade
H: Alune Wade / African Fast Food / 10H10 / 2018
—————————————————————————————————————
Boisterous City 03:49
A+T: Alune Wade
H: Alune Wade / African Fast Food / 10H10 / 2018
—————————————————————————————————————


čtvrtek 31. prosince playlist
—————————————————————————————————————
I Don’t Wanna Grow Up 03:33
A+T: Tom Waits
H: VickiKristinaBarcelona / Pawn Shop Radio / StorySound Records 2020
—————————————————————————————————————
Way Down In The Hole 03:16
A+T: Tom Waits
H: VickiKristinaBarcelona / Pawn Shop Radio / StorySound Records 2020
—————————————————————————————————————
Aunt Sister Lydia 06:18
A+T: Edmund Lauret
H: Kosmo Sound / Antenna / Zephyrus 2020
—————————————————————————————————————
African Fast Food 04:16
A+T: Alune Wade
H: Alune Wade / African Fast Food / 10H10 / 2018
—————————————————————————————————————
Dame_La_Libertad 05:40
A+T: El Lebrijano
H: Gil Ron Shama feat Yehuda Shwaiki / Soof / NaNa Disc 2012
—————————————————————————————————————
Oran de mi vida 04:20
A+T: trad
H: Les Orientales – Music – Hall D’ Algerie MK2 / 2004
—————————————————————————————————————
pátek 25. prosince playlist
————————————————————————————————————
Stolt Karin Getepiga trk 6 (2:34)
A+T: Jan Johansson
H: Jan Johansson – Musik Genom Fyra Sekler Heptagon / 1968
—————————————————————————————————————
Kopstos 04:40
A+T: Marta Topferová
H: Marta Topferová & Milokraj – Tento svět Moravia 2017
—————————————————————————————————————
Srdecko Moje 3:31
A+T: Marta Topferová
H: Marta Topferová & Milokraj – Tento svět Moravia 2017
—————————————————————————————————————
Med zvezdami trk 4 4:24
A+T: Brina
H: Brina – Mlado Leto |DrugoDCD 1 / 2004
—————————————————————————————————————
First Day 04:19
A+T: Zulya
H: Zulya / Six Days Loving / Bandcamp 2019
—————————————————————————————————————
Kakavik (The Little Partridge).. trk 6 05:57
A+T: Tigran Hamasyan
H: Tigran Hamasyan – A Fable / Verve 2011
—————————————————————————————————————
Ett barn ar fott trk 3 4:10
A+T: Trad/Arr Moller
H: Blandade Artister – Jul i folkton |Amigo / 2005
—————————————————————————————————————
Wiegenlied und Wiegentanz 05:44
A+T: Julia Lacherstorfer
H: ALMA — Cherubim / Trkont 2019
—————————————————————————————————————
Aufbrechen 04:07
A+T: Franz Hautzinger
H: Brot & Sterne – Tales of Herbst (Matthias Loibner) Traumton / 2017
—————————————————————————————————————
Obaluaye 05:25
A+T: Serena Assumpcao
H: Serena Assumpcao / Ascensão / Sesc 2016
—————————————————————————————————————
Bienvenue/Abiadi 05:43
A+T: Maurice el Medioni
H: Maurice el Medioni / The Rough Guide To Arabic Cafe / WM Network
—————————————————————————————————————
Africa 05:26
A+T: Toumani Diabate
H: Toumani Diabate + Ketama – Songhai 1 Hannibal HNCD 1323 / 1988
————————————————————————————————————

pátek 18. prosince playlist

—————————————————————————————————————
Malquerenza 02:51
A+T: trad/arr Tanxugueiras + Isaac Palacín
H: Tanxugueiras / Contrapunto / Calaverita Records 2020
—————————————————————————————————————
O querer 03:17
A+T: trad/arr Tanxugueiras + Isaac Palacín
H: Tanxugueiras / Contrapunto / Calaverita Records 2020
—————————————————————————————————————
Autocracia 3:44
A+T: trad/arr Tanxugueiras + Isaac Palacín
H: Tanxugueiras / Contrapunto / Calaverita Records 2020
—————————————————————————————————————
Rumba E Muińeira Do Castro 05:48
A+T: Xosé Lois Romero
H: Xosé Lois Romero & Aliboria / Latexo / Raso Estudio 2020
—————————————————————————————————————
Danza De Lampai 04:49
A+T: Xosé Lois Romero
H: Xosé Lois Romero & Aliboria / Latexo / Raso Estudio 2020
—————————————————————————————————————
A Tuxeirińa Sabela de Lanzós Vaamonde 04:31
A+T: Susana Seivane
H: Susana Seivane – ‘Dende o meu balcón’ / Mare 2020
—————————————————————————————————————
Primavera 02:54
A+T: Ines Rosa
H: Mocoilas / Atão Porque Não? / Ocarina / 2020
—————————————————————————————————————
Luisinha 04:00
A+T: Ines Rosa
H: Mocoilas / Atão Porque Não? / Ocarina / 2020
—————————————————————————————————————
Bate certo 02:48
A+T: Ines Rosa
H: Mocoilas / Atão Porque Não? / Ocarina / 2020
—————————————————————————————————————
Astronomía 5:11
A+T: Javier Ruibal
H: Javier Ruibal / Ruibal / Karonte / 2020
—————————————————————————————————————
Respirar 03:34
A+T: Adriana Ospina
H: Adriana Ospina / Respirar / MondosMusic/ 2020
—————————————————————————————————————
Sometimes 04:24
Umbrella 02:57
A+T: Adriana Ospina
H: Adriana Ospina / Respirar / MondosMusic/ 2020
————————————————————————————————————

pátek 11. prosince playlist

—————————————————————————————————————
The Moon Shines Bright 04:14
A+T: Sam Lee
H: Sam Lee – Old Wow / Cooking Vinyl UK / 2020
—————————————————————————————————————
The Garden Of England (Seeds Of Love) 04:16
A+T: Sam Lee
H: Sam Lee – Old Wow / Cooking Vinyl UK / 2020
—————————————————————————————————————
Kicho 6:51
A+T: Astor Piazzolla
H: Klezmer-ish / Dusty Road / Riverboat 2020
—————————————————————————————————————
Give Me A Lift To Tzfat 06:11
A+T: Joachim Hein
H: Klezmer-ish / Dusty Road / Riverboat 2020
—————————————————————————————————————
Salt of the Earth 04:50
A+T: The Rheingans Sisters
H: The Rheingans Sisters / Receiver / Bendigedig 2020
—————————————————————————————————————
The Yellow of the Flowers 05:06
A+T: The Rheingans Sisters
H: The Rheingans Sisters / Receiver / Bendigedig 2020
—————————————————————————————————————
Hapo hako 3:11
A+t: Opetaia Foa’i
H: Te Vaka / Te Vaka Beats 2 / Warm Earth Records 2020
—————————————————————————————————————
Tala Lua (feat. Tiana N. Liufau) 2:32
A+t: Opetaia Foa’i
H: Te Vaka / Te Vaka Beats 2 / Warm Earth Records 2020
—————————————————————————————————————
An Léimras – Harris Dance 03:56
A+T: Brěghde Chaimbeul
H: Brěghde Chaimbeul / The Reeling / Rough Trade Records 2020
—————————————————————————————————————
Amara Terra Mia 04:25
A+T: Domenico Modugno
H: Justin Adams & Mauro Durante / Womeximiser / Womex 2020
—————————————————————————————————————
Westlin Winds 09:53
A+T: Jon Thorne
H: Yorkston/Thorne/Khan – Navarasa : Nine Emotions / Domino Recording Co 2019
—————————————————————————————————————

pátek 4. prosince playlist

—————————————————————————————————————
Fado Lisboeta 02:58
A+T: C. Dias/A. Do Vale
H: Amália Rodrigues / Café Portugal – Fado & Football, Ceramics And Sun / METRcd 2004
—————————————————————————————————————
Fado Alfacinha 02:43
A+T: António Feijó, Jaime Santos
H: Amália Rodrigues / Café Portugal – Fado & Football, Ceramics And Sun / METRcd 2004
—————————————————————————————————————
Foi Deus 03:42
A+T: Alberto Janes
H: Amália Rodrigues / The Story Of Fado / Hemisphere 1997
—————————————————————————————————————
Amor de Mel trk 3 3:08
A+T: Rodrigues-Goncalves
H: Katia Guerreiro |Ocarina OCA 02 / 2001
—————————————————————————————————————
Medo 03:17
A+T: Alain Oulman
H: Mariza / Concerto Em Lisboa [Live] / World Connection / 2013
—————————————————————————————————————
O gente da minha terra trk 5 04:02
A: Amalia Rodrigues-Tiago Machado
H: Mariza – Fado Em Mim |World Connection WC 43028 / 2002
—————————————————————————————————————
A Vida 05:22
A+T: Mario Pacheco
H: Mario Pacheco / In A Quiet Place / Bandcamp 2020
—————————————————————————————————————
Lisboa das mil janelas 3:32
A+T: Hélder Moutinho
H: Hélder Moutinho – Luz de Lisboa / Ocarina 2004
—————————————————————————————————————
Cartografado 04:02
A+T: Carla Pires
H: Carla Pires – Cartografado / 2016
—————————————————————————————————————
Cuidei que tinha morrido 04:49
A+T: Alain Oulman
H: Lina / Raül Refree / Glitterbeat 2020
—————————————————————————————————————
Quando eu era Pequenina 03:22
A+T: Alain Oulman
H: Lina / Raül Refree / Glitterbeat 2020
—————————————————————————————————————
Gaivota 03:59
A+T: Alain Oulman
H: Lina / Raül Refree / Glitterbeat 2020
—————————————————————————————————————
Maldiçăo 04:21
A+T: Alain Oulman
H: Lina / Raül Refree / Glitterbeat 2020
—————————————————————————————————————
Barco Negro 05:12
A+T: Alain Oulman
H: Lina / Raül Refree / Glitterbeat 2020
—————————————————————————————————————

Playlist 27 listopadu Nezmámá hudba Balkánu

—————————————————————————————————————
Fog 06:04
A+T: Alexios Partinoudis:
H: Evritiki Zygia – Ormenion / Teranga Beat 2020
—————————————————————————————————————
Anastenariko (Firewaliking Dance) 06:42
A+T: Alexios Partinoudis:
H: Evritiki Zygia – Ormenion / Teranga Beat 2020
—————————————————————————————————————
Poljem Se Vija Hajdar Delija 03:38
A+T: Damir Imamovic
H: Damir Imamovics Sevdah Takht – Singer Of Tales Glitterbeat Records / 2020
—————————————————————————————————————
Sunce Tone 03:52
A+T: Damir Imamovic
H: Damir Imamovics Sevdah Takht – Singer Of Tales Glitterbeat Records / 2020
—————————————————————————————————————
Gdje Si Dragi 03:31
A+T: Damir Imamovic
H: Damir Imamovics Sevdah Takht – Singer Of Tales Glitterbeat Records / 2020
—————————————————————————————————————
Emina 06:36
A+T: Neven Tunjic
H: Divanhana / MOST – The Bridge for Balkan Music Vol 1 / 2020
—————————————————————————————————————
Ja Nemam Prava Nikoga Da Volim 05:05
A+T: Toma Zdravković
H: Amira Medunjanin / For Him And Her / Croatia 2020
—————————————————————————————————————
Šta Će Mi Život 3:50
A+T: Toma Zdravković
H: Amira Medunjanin / For Him And Her / Croatia 2020
—————————————————————————————————————
Baja 02:50
A+T: Trad / Arr Rodjenice
H: Rodjenice – Male Voices / Bandcamp 2020
—————————————————————————————————————
Veseli se djuveginska majko 02:48
A+T: Trad / Arr Rodjenice
H: Rodjenice – Svatbenice / Bandcamp 2020
—————————————————————————————————————
Bass Tango 04:01
A+T: Boris Kovac
H: Boris Kovac – White World / Bandcamp 2020
—————————————————————————————————————
Tango Apocalypso Now 05:25
A+T: Boris Kovac
H: Boris Kovac – White World / Bandcamp 2020
—————————————————————————————————————

Playlist 20 listopadu 19.00 Vltava

—————————————————————————————————————
Zelena travicko 02:44
A+T: Jiří Hodina
H: Mantaban – Neonový Folk / 100Promotion / 2018
—————————————————————————————————————
Jedo chlapci 03:23
A+T: Jiří Hodina
H: Mantaban – Neonový Folk / 100Promotion / 2018
—————————————————————————————————————
Polajko 2:15
A+T: Jiří Hodina
H: Mantaban – Splatters / 100Promotion / 2020
—————————————————————————————————————
Daleká 05:28
A+T: Marian Friedl
H: Marian Friedl / 11 Podob Lásky / Indies 2020
—————————————————————————————————————
Pošta 04:54
A+T: Marian Friedl
H: Marian Friedl / 11 Podob Lásky / Indies 2020
—————————————————————————————————————
Polajko! Mint! 03:52
A+T: Eva Rohleder
H: Babske ucho – Slovanske telenovely / Indies 2020
—————————————————————————————————————
Siete na lov ryb 03:30
A+T: Miriam Kaiser
H: Miriam Kaiser / Horuca slza / KAISER husliarsky dom 2020
—————————————————————————————————————
Volavka 04:59
A+T: Miriam Kaiser
H: Miriam Kaiser / Horuca slza / KAISER husliarsky dom 2020
—————————————————————————————————————
Spievajuce husle 03:37
A+T: Miriam Kaiser
H: Miriam Kaiser / Horuca slza / KAISER husliarsky dom 2018
—————————————————————————————————————
Ile razy 04:20
A+T: Bara
H: Tara Fuki / Motyle / Indies 2020
—————————————————————————————————————
Brizy 04:02
A+T: Dagmar Vonkova
H: Dagmar Vonkova / Archa / Animals Music 2020
—————————————————————————————————————
Zlata brana 08:47
A+T: Dagmar Vonkova
H: Dagmar Vonkova / Archa / Animals Music 2020
—————————————————————————————————————
Chlapci na tom hornim konci 07:34
A+T: Dagmar Vonkova
H: Dagmar Vonkova / Archa / Animals Music 2020
—————————————————————————————————————
Ej po poli jsem chodila 05:37
A+T: Dagmar Vonkova
H: Dagmar Vonkova / Archa / Animals Music 2020
—————————————————————————————————————

Playlist 13 listopadu 19.00 Vltava

—————————————————————————————————————
Grenadié 02:59
A+T: Randy Kerber & Jowee Omicil
H: Randy Kerber & Jowee Omicil – Y Pati / Komos Jazz 2020
—————————————————————————————————————
Calma 03:38
A+T: Farah Siraj
H: Farah Siraj / Calma / Bandcamp 2020 / https://youtu.be/1RVWWkSCOY4
—————————————————————————————————————
Mantendo Laços 04:03
A+T: Fabiana Cozza
H: Fabiana Cozza – Dos Santos / Agô Produções 2020
—————————————————————————————————————
Kabiecilę 03:02
A+T: Fabiana Cozza
H: Fabiana Cozza – Dos Santos / Agô Produções 2020
—————————————————————————————————————
Batucadinho 03:39
A+T: Fabiana Cozza
H: Fabiana Cozza – Dos Santos / Agô Produções 2020
—————————————————————————————————————
Senhora Negra 03:01
A+T: Fabiana Cozza
H: Fabiana Cozza – Dos Santos / Agô Produções 2020
—————————————————————————————————————
Nesse Fole Nesse Fogo 03:56
A+T: Fernanda Porto
H: Fernanda Porto – Corpo Elétrico e Alma Acústica / Giramundo Records 2020
—————————————————————————————————————
Guajira A Mi Madre 03:23
A+T: Costa
H: Yamandu Costa – Latin Grammy 2020 / Festejo / Independiente
—————————————————————————————————————
Batom 03:44
A+T: Luedji Luna
H: ATR feat Luedji Luna / Brasil Calling sampler # 9 / Natura Musical / 2020
—————————————————————————————————————
Veneno 03:29
A+T: Kiko Dinucci
H: Kiko Dinucci Feat. Rodrigo Ogi / Rastilho / Mais Um Discos 2020
—————————————————————————————————————
Saleroso 03:52
A+T: Jesús Ángel Gama – Allan Gama
H: Son Rompe Pera – Batuco /
—————————————————————————————————————
No Puedo Vivir Sin Tu Amor 05:29
A+T: Jesús Ángel Gama – Allan Gama
H: Son Rompe Pera – Batuco /
—————————————————————————————————————
Cumbia Algarrobera 04:50
A+T: Jesús Ángel Gama – Allan Gama
H: Son Rompe Pera – Batuco /
—————————————————————————————————————
Pajaro Chohui 02:25
A+T: Jesús Ángel Gama – Allan Gama
H: Son Rompe Pera – Batuco / AYA Records 2020
—————————————————————————————————————
Tortuga del Arenal 03:16
A+T: Jesús Ángel Gama – Allan Gama
H: Son Rompe Pera – Batuco / AYA Records 2020
—————————————————————————————————————

Playlist 6 listopadu 19.00 Vltava
—————————————————————————————————————
Moan, You Moaners 03:14
A+T: Bessie Smith
H: Bessie Smith / Rough Guide To Spiritual Blues / Riverboat 2020
—————————————————————————————————————
Umsangano 03:59
A+T: Mahlathini
Soul Brothers / Jive Nation Soweto Vol 5 / Sterns STEW 34 / 1995
—————————————————————————————————————
Bonde trk 1 5:28
A+T: Ali Farka Toure
Z: Ali Farka Toure with Ry Cooder – Talking Timbuktu / World Circuit WCD 040 / 1994
—————————————————————————————————————
Natha 05:46
A+T: Kanté Manfila
H: Kanté Manfila – N’na Niwalé / Popular African Music / 1994
—————————————————————————————————————
Ne La Thiass 04:27
A+T: Cheikh Lo
H: Cheikh Lo – Ne la thiass / World Circuit WCD 046 / 1996
—————————————————————————————————————
Jarabi 03:39
A+T: Toumani Diabate
H: Toumani Diabate – Songhai | Hannibal HNCD 1383 / 1994
—————————————————————————————————————
Crosseyed and Painless 05:29
A+T: David Byrne
H: Angelique Kidjo / Remain in Light / Kravenworks 2018
—————————————————————————————————————
Waraya trk 2 0:20-5:05
A+T: Salif Keita
H: Salif Keita – Amen, Mango CIDM 1073 / 1992
—————————————————————————————————————
Poye 2 trk 12 6:04 MP3
A+T: Bassekou Kouyaté
H: Bassekou Kouyaté & Ngoni Ba – Jama Ko Morr Music Digital / 2013
—————————————————————————————————————
Can’t Wait Here Too Long Featuring The Voodoo Sniffers 03:58
A+T: Bai Kamara Jr
H: Bai Kamara Jr – Salone M.i.G – music GmbH / 2020
—————————————————————————————————————
Theory of Goat and Yam 07:30
A+T: Seun Kuti
H: Seun Kuti & Egypt 80 / Black Times / Strut Records / 2018
—————————————————————————————————————

Playlist 30 října 19.00 Vltava

—————————————————————————————————————
Lemba Kakala 04:26
A+T: Fabiana Cozza
H: Fabiana Cozza – Dos Santos / Agô Produções 2020
—————————————————————————————————————
Expanded Lives 06:10
A+T: Mehmet Polat
H: Mehmet Polat – Quantum Leap Aftab records / 2019
—————————————————————————————————————
Pathfinder 07:01
A+T: Mehmet Polat
H: Mehmet Polat – The Promise / Aftab records / 2020
—————————————————————————————————————
Nature Hits Back 06:09
A+T: Mehmet Polat
H: Mehmet Polat – The Promise / Aftab records / 2020
—————————————————————————————————————
Aftab 05:25
A+T: Mehmet Polat
H: Mehmet Polat – Ageless Garden Aftab records / 2018
—————————————————————————————————————
Aza Malahelo 03:57
A+T: Modeste Hugues Randriamahitasoa
H: Modeste Hugues Randriamahitasoa / ALA MAINTSO – Green World / ARC 2020
—————————————————————————————————————
Robaky 05:01
A+T: Modeste Hugues Randriamahitasoa
H: Modeste Hugues Randriamahitasoa / ALA MAINTSO – Green World / ARC 2020
—————————————————————————————————————
Tambanivolo 04:22
A+T: Modeste Hugues Randriamahitasoa
H: Modeste Hugues Randriamahitasoa / ALA MAINTSO – Green World / ARC 2020
—————————————————————————————————————
Anfaz 05:40
A+T: Ballaké Sissoko-Driss El Maloumi-Rajery
H: 3MA – Anarouz – Music Development Company / 2017
—————————————————————————————————————
Sti Buchji Di Notti / 02:43
A+T: Benjamin Dalignon
H: Alba – A Parullucia / Vocation 2015
—————————————————————————————————————
Firefighters 06:23
A+T: Mehmet Polat
H: Mehmet Polat – The Promise / Aftab records / 2020
—————————————————————————————————————

Playlist 23 října 19.00 Vltava

—————————————————————————————————————
Song for a Dark Girl 02:49
A+T: Leyla McCalla
H: Leyla McCalla / Vari-Colored Songs / Smithsonian 2020
—————————————————————————————————————
American Cop 07:08
A+T: João Cabrita, Milton Gulli, João Gomes, Marcos Alves
H: Cacique 97 ft Nastio Mosquito / We Used To Be Africans / Rastilho Records / 2016
—————————————————————————————————————
Free the System! 07:12
A+T: Bas Ackermann-Ebou Gaye Mada
H: Dandana – Free The System! / Rebel Up Records / 2020
—————————————————————————————————————
Ndanka Ndanka 05:38 Intro zkrátit cca 10s
A+T: Bas Ackermann-Ebou Gaye Mada
H: Dandana – Free The System! / Rebel Up Records / 2020
—————————————————————————————————————
Hôtel du souvenir 03:30
A+T: Denis Péan-Richard Bourreau.
H: Lo’Jo / Transe de Papier / Yotanka Records 2020
—————————————————————————————————————
Minuscule 03:12
A+T: Denis Péan-Richard Bourreau.
H: Lo’Jo / Transe de Papier / Yotanka Records 2020
—————————————————————————————————————
Permettez Majesté S 03:41
A+T: Denis Péan-Richard Bourreau.
H: Lo’Jo / Transe de Papier / Yotanka Records 2020
—————————————————————————————————————
Séoul 03:12
A+T: Denis Péan-Richard Bourreau.
H: Lo’Jo / Transe de Papier / Yotanka Records 2020
—————————————————————————————————————
Jeudi d’octobre (feat. Tony Allen) 03:00
A+T: Denis Péan-Richard Bourreau.
H: Lo’Jo / Transe de Papier / Yotanka Records 2020
—————————————————————————————————————
Paint The Moon 03:54 Esbe
A+T: Esbe
H: Esbe / Saqqara / New Cat 2020
—————————————————————————————————————
Eyes Of Blue 05:31 Esbe
A+T: Esbe
H: Esbe / Saqqara / New Cat 2020
—————————————————————————————————————
Bal la poussière 2:41
Transe de papier 3:25 tot 5:56
A+T: Denis Péan-Richard Bourreau.
H: Lo’Jo / Transe de Papier / Yotanka Records 2020
—————————————————————————————————————

Playlist 16 října 19.00 Vltava
Fadjamou (Acoustic) 04:05
A+T: Oumou Sangaré
H: Oumou Sangaré / Acoustic / No Format / 2020
—————————————————————————————————————
Diaraby Nene (Acoustic) 07:01
A+T: Oumou Sangaré
H: Oumou Sangaré / Acoustic / No Format / 2020
—————————————————————————————————————
Somali 05:28
A+T: Kaethe Hostetter
H: Qwanqwa / Volume 3, / FPE Records / 2020
—————————————————————————————————————
Gurage 04:57
A+T: Kaethe Hostetter
H: Qwanqwa / Volume 3, / FPE Records / 2020
—————————————————————————————————————
Sewooch 06:17
A+T: Kaethe Hostetter
H: Qwanqwa / Volume 3, / FPE Records / 2020
—————————————————————————————————————
Blen 05:46
A+T: Kaethe Hostetter
H: Qwanqwa / Volume 3, / FPE Records / 2020
—————————————————————————————————————
Wedding Song 17:58
A+T: Kaethe Hostetter
H: Qwanqwa / Volume 3, / FPE Records / 2020
—————————————————————————————————————
Kulun Mankwaleshi 7:47
A+T: Mulatu Astatke
H: Mulatu Astatke + Black Jesus Experience / To Know Without Knowing / BJX / 2019
—————————————————————————————————————
Ambassa Lemdi 05:52
A+T: Mulatu Astatke
H: Mulatu Astatke + Black Jesus Experience / To Know Without Knowing / BJX / 2019
—————————————————————————————————————
Mascaram Setaba 5:53
A+T: Mulatu Astatke
H: Mulatu Astatke + Black Jesus Experience / To Know Without Knowing / BJX / 2019
—————————————————————————————————————

Playlist 9 října 19.00 Vltava
—————————————————————————————————————
Dues Pinzellades: Dripping 03:09
A+T: Joan Pérez
H: Joan Pérez-Villegas – Blau Salvatge Microscopi / 2020
—————————————————————————————————————
Zietor 04:04
A+T: Ann Oaro
H: Ann Oaro – Longoz Cobalt / 2020
—————————————————————————————————————
Zantray 04:34
A+T: Ann Oaro
H: Ann Oaro – Longoz Cobalt / 2020
—————————————————————————————————————
Diaco 03:46
A+T: Giorgi Shanava
H: Shara – Kartulia Memo Music / 2019
—————————————————————————————————————
Gare Kakhuri 03:44
A+T: Giorgi Shanava
H: Shara – Kartulia Memo Music / 2019
—————————————————————————————————————
Medley: Noubar-Noubar / Yare Mardu 05:57
A+T: Arsen Petrosyan
H: A.G.A. Trio – Meeting Naxos / 2020
—————————————————————————————————————
Erzrumi Shoror 06:08
A+T: Arsen Petrosyan
H: A.G.A. Trio – Meeting Naxos / 2020
—————————————————————————————————————
Bina 05:05
A+T: Mamadou «Bainy» Diabaté
H: Dankélé Live Session – Bamba Wassoulou Groove Lusafrica / 2020
—————————————————————————————————————
Konokassilé 03:48
A+T: Mamadou «Bainy» Diabaté
H: Dankélé Live Session – Bamba Wassoulou Groove Lusafrica / 2020
—————————————————————————————————————
Maguett 03:54
A+T: Mamadou «Bainy» Diabaté
H: Dankélé Live Session – Bamba Wassoulou Groove Lusafrica / 2020
—————————————————————————————————————
Monoté 03:47
A+T: Nakany Kanté
H: Nakany Kanté – De Conakry A Barcelone Kasba Music / 2020
—————————————————————————————————————
Manamanako-Djarabi 07:34
A+T: Mamadou «Bainy» Diabaté
H: Dankélé Live Session – Bamba Wassoulou Groove Lusafrica / 2020
—————————————————————————————————————

Playlist 2 října 19.00 Vltava
—————————————————————————————————————
Fanm 07:19
A+T: Michael League and Malika Tirolien
H: Bokanté & Metropole Orkest & Jules Buckley What Heat / RealWorldRecords / 2018
—————————————————————————————————————
Maison en Feu (Live) 09:12 /
A+T: Michael League and Malika Tirolien
H: Bokanté & Metropole Orkest & Jules Buckley What Heat / RealWorldRecords / 2018
—————————————————————————————————————
Rent Party 04:54
A+T: Aram Bajakian
H: Aram Bajakian / There Were Flowers Also In Hell / Bandcamp / 2014
—————————————————————————————————————
Sweet Blue Eyes 03:39
A+T: Aram Bajakian
H: Aram Bajakian / There Were Flowers Also In Hell / Bandcamp / 2014
—————————————————————————————————————
Texas Cannonball 03:54
A+T: Aram Bajakian
H: Aram Bajakian / There Were Flowers Also In Hell / Bandcamp / 2014
—————————————————————————————————————
Bangah (Pico y Palo) 04:20
A+T: Otura Mun
H: ÌFÉ / “IIII+IIII / Bandcamp 2017
—————————————————————————————————————
Falso Trote 03:25
A+T: Jose Peixoto
H: Lisboa String Trio / Aqui e Ali / Espelho de Cultura / 2020
—————————————————————————————————————
O Que Foi Ja Nao Volta A Ser 03:53
A+T: Jose Peixoto
H: Lisboa String Trio / Aqui e Ali / Espelho de Cultura / 2020
—————————————————————————————————————
Larghetto Dos Prazeres 03:51
A+T: Jose Peixoto
H: Lisboa String Trio / Aqui e Ali / Espelho de Cultura / 2020
—————————————————————————————————————
Odeon 02:59
A+T: João Pedro Santos
H: Roda De Choro De Lisboa – Lusofolia / Own Label / 2011
—————————————————————————————————————
Fogo na Bomba 03:16
A+T: João Pedro Santos
H: Roda De Choro De Lisboa – Lusofolia / Own Label / 2011
—————————————————————————————————————
04 Vibraçőes 04:33
A+T: João Pedro Santos
H: Roda De Choro De Lisboa – Lusofolia / Own Label / 2011
—————————————————————————————————————
reserva
Tico Tico no Fubá 02:27
A+T: João Pedro Santos
H: Roda De Choro De Lisboa – Lusofolia / Own Label / 2011
—————————————————————————————————————

Playlist 25 září 19.00 Vltava
pořad odpadl
Playlist 18 září 19.00 Vltava
pořad odpadl
Playlist 11 září 19.00 Vltava
pořad odpadl
Playlist 4 září 19.00 Vltava
—————————————————————————————————————
1944 Fulele 03:40
A+T: Thomeki Dube
H: Black Umfolosi / Washabalal’ Umhlaba – Earth Song / ARC Music / 2020
—————————————————————————————————————
Ngikukhulisile 05:18
A+T: Thomeki Dube
H: Black Umfolosi / Washabalal’ Umhlaba – Earth Song / ARC Music / 2020
—————————————————————————————————————
La vie souffle 06:07
A+T: Gabriel Saglio
H: Le Bal des Griots / Live / 2020 / Believe Digital
—————————————————————————————————————
Utopie 06:18
A+T: Gabriel Saglio
H: Le Bal des Griots / Live / 2020 / Believe Digital
—————————————————————————————————————
Mbambou 07:08
A+T: Gabriel Saglio
H: Le Bal des Griots / Live / 2020 / Believe Digital
—————————————————————————————————————
Demirdzijska Ruchenitza 06:29
A+T: Papasov
H: Ivo Papasov – Fairground |Kuker 7 / 2003
—————————————————————————————————————
Ende Eyerusalem 07:23
A+T: trad/arr Krar Collective
H: Krar Collective – Ethiopia Super Krar IODA / 2012
—————————————————————————————————————
Maruzella trk 4 03:47
A: Francois Castiello
CD : Lalala Napoli — Amore sole liberta / La Curieuse / 2015
—————————————————————————————————————
Andando Su 04:18 zkrátit na 3.00
A: Francois Castiello
CD : Lalala Napoli — Disperato / La Curieuse / 2015
—————————————————————————————————————
Un drôle de pere Noël 06:24 zkrátit na 5.00
A+T: Gabriel Saglio
H: Le Bal des Griots / Live / 2020 / Believe Digital
—————————————————————————————————————

Playlist 23 srpna 19.00 Vltava
—————————————————————————————————————
Forró pela Manha 02:02
A+T: Hermeto Pascoal .
H: Hermeto Pascoal – Sua Visao Original do Forró / 2018
—————————————————————————————————————
Going to Bocas 04:28
A+T: Walter Ferguson
H: Beachers- 100 Years of Calypso – Walter Ferguson / DyM-Online 2020
—————————————————————————————————————
No Bother to Cry 03:06
A+T: Walter Ferguson
H: Romulo Castro y Tuira feat. Jermaine Vazquez- / 100 Years of Calypso – Walter Ferguson / DyM-Online 2020
—————————————————————————————————————
Going to Bocas 08:51
A+T: Walter Ferguson
H: Manuel Obregon- / 100 Years of Calypso – Walter Ferguson / DyM-Online 2020
—————————————————————————————————————
Caroline 5:25
A+T: Walter Ferguson
H: Kawe Calypso / 100 Years of Calypso – Walter Ferguson / DyM-Online 2020
—————————————————————————————————————
Calypso Blues 04:21
A+T: Lionel Belasco – Lord Invader.
H: Calypso Rose / So Calypso! / because 2018
—————————————————————————————————————
Israel By Bus 03:59
A+T: Calypso Rose
H: Calypso Rose / So Calypso! / Because 2018 2
—————————————————————————————————————
Rum And Coca-Cola [Edit] 10 of 12 02:59
A+T: Lord Invader a Lionel Belasco,
H: Calypso Rose – Calypso @ Dirty Jims Caribbean Music Group / 2009
—————————————————————————————————————
Afluente das Diferenças 03:50
A+T: Maestro Martinho Lutero Em Âmbar
H: Edson Natale / Âmbar – Os Afluentes da Música / Spin 2020
—————————————————————————————————————
Water is Wide Wusuli Boat Song 04:16
A+T: Wu Fei and Abigail Washburn
H: Wu Fei and Abigail Washburn / Smithsonian 2020
—————————————————————————————————————
Brooklyn Dhamal 03:41
A+T: Sunny Jain
H: Sunny Jain — Wild Wild East — Smithsonian Folkways 2020
————————————————————————————————————
Hai Apna Dil to Aawara 01:59
A+T: Sunny Jain
H: Sunny Jain — Wild Wild East — Smithsonian Folkways 2020
—————————————————————————————————————
Grandmother’s Blues – Live Berklee Valencia Campus 06:43
A+T: Ganavya Doraiswamy-Mu Mbana
H: Ganavya Doraiswamy-Valencia Campus – Live Berklee Valencia / Valencia Commencement 2014
—————————————————————————————————————

Playlist 26 července 19.00 Vltava

—————————————————————————————————————
Gorkan Nastas 0.55 stah
A+T: trad
H: Merema / Folk And Great Tunes From Russia / CPL-Music / 2020
—————————————————————————————————————
Agitator 04:50
A+T: Radik Tyulyush
H: Radik Tyulyush / Folk And Great Tunes From Russia / CPL-Music / 2020
—————————————————————————————————————
Kolyskova 03:38
A+T: Ruslan Trochynskyi
H: Svjata Vatra Maailm Sa Muutud / Svit, Ty Minjaeschsja / Nordic Notes 2020
—————————————————————————————————————
Gorila Sosna 05:41
A+T: Ruslan Trochynskyi
H: Svjata Vatra Maailm Sa Muutud / Svit, Ty Minjaeschsja / Nordic Notes 2020
—————————————————————————————————————
Kalyna Malyna 2020 03:51
A+T: Ruslan Trochynskyi
H: Svjata Vatra Maailm Sa Muutud / Svit, Ty Minjaeschsja / Nordic Notes 2020
—————————————————————————————————————
Shchedryk 03:38
A+T: Ruslan Trochynskyi
H: Svjata Vatra Maailm Sa Muutud / Svit, Ty Minjaeschsja / Nordic Notes 2020
—————————————————————————————————————
Kapej sul 04:33
A+T: Vojtěch Nýdl- Jindřich Pavliš
H: Clarinet Factory – Pipers – Supraphon . / 2020
—————————————————————————————————————
Nafta lih 03:56
A+T: Vojtěch Nýdl- Jindřich Pavliš
H: Clarinet Factory – Pipers – Supraphon . / 2020
—————————————————————————————————————
What a love 05:09
A+T: Vojtěch Nýdl- Jindřich Pavliš
H: Clarinet Factory – Pipers – Supraphon . / 2020
—————————————————————————————————————
Nez zavolas 04:14
A+T: Vojtěch Nýdl- Jindřich Pavliš
H: Clarinet Factory – Pipers – Supraphon . / 2020
—————————————————————————————————————
Ripples 05:18
A+T: Petr Mazoch
H: Petr Mazoch / Gray Scales / Bandcamp 2020
—————————————————————————————————————
Estels i estrellas 04:14
A+T: Yacine Belahcene
H: Yacine Belahcene / Idurar / Balaio Records 2020
—————————————————————————————————————
Mazal Machyin 04:17
A+T: Yacine Belahcene
H: Yacine Belahcene / Idurar / Balaio Records 2020
—————————————————————————————————————

Playlist 28 června 19.00 Vltava
—————————————————————————————————————
Kolomeyke 02:24
A+T: Benjamin Hirschovits
H: Freilach mit Kneidlach – Gefilte Fidl : Global Music Centre / 2019
—————————————————————————————————————
Juhlallisuudet: Osa, Pt. 2 05:41
A+T: Emilia Lajunen
H: Duo Emilia Lajunen & Suvi Oskala – Piilokisa Nordic Notes / 2018
—————————————————————————————————————
Rouge Valss 03:27
A+T: Tuulikki Bartosik
H: Tuulikki Bartosik / Torm Veeklaasis/Tempest In A Teapot Rootbeat Records 2019
—————————————————————————————————————
In Luce Amor / Purjetasdes Vabadusse 4:21
A+T: Tuulikki Bartosik
H: Tuulikki Bartosik / Torm Veeklaasis/Tempest In A Teapot Rootbeat Records 2019
—————————————————————————————————————
Kipinä (Reel) 03:00
A+T: Petri Hakala
H: Petri Hakala & Markku Lepistö – Nordic Route Petri Hakala & Markku Lepistö / 2020
—————————————————————————————————————
The Year That’s Awa’ 03:39
A+T: Andrew Cronshaw
H: Andrew Cronshaw / Zithers Cloud Valley / 2020
—————————————————————————————————————
Metsähanhet, Woodland Geese 06:05
A+T: Maria Kalaniemi
H: Maria Kalaniemi & Eero Grundström – Mielo / Galileo / 2020
—————————————————————————————————————
Tulten Poiga, Flame Boy 05:03
A+T: Maria Kalaniemi
H: Maria Kalaniemi & Eero Grundström – Mielo / Galileo / 2020
—————————————————————————————————————
Zjara podzim 05:26
A+T: Zofie Kasparova
H: Zofie Kasparova & The Peacock Tree Impressions / vlastní náklad 2020
—————————————————————————————————————
Uddinghe 05:48
A+T: Zofie Kasparova
H: Zofie Kasparova & The Peacock Tree Impressions / vlastní náklad 2020
—————————————————————————————————————
Mela jsem 01:18
A+T: Zofie Kasparova
H: Zofie Kasparova & The Peacock Tree Impressions / vlastní náklad 2020
—————————————————————————————————————
Aigua 03:19
A+T: Gloria Aleza
H: Udiva – Aigua Segell Microscopi / 2019
—————————————————————————————————————
Castell De Castro 06:12
A+T: Gloria Aleza
H: Udiva – Aigua Segell Microscopi / 2019
—————————————————————————————————————

Playlist 24 května 19.00 Vltava

————————————————————————————————————
Camino y Hablo Solo 1:48
A+T: Daniel Melingo
H: Daniel Melingo – OASIS / Buda Musique 2019
———————————————————————————————————
Caminito Rebetiko 01:17
A+T: Daniel Melingo
H: Daniel Melingo – OASIS / Buda Musique 2019
————————————————————————————————————
Esta Vivo (conducted by Juan Pablo Gallardo) 04:04
A+T: Daniel Melingo
H: Daniel Melingo – OASIS / Buda Musique 2019
—————————————————————————————————————
Cayó al suelo 04:16
A+T: Mélodie Gimard
H: Mélodie Gimard / Numen / One World Records / 2020
—————————————————————————————————————
Numen 06:54
A+T: Mélodie Gimard
H: Mélodie Gimard / Numen / One World Records / 2020
—————————————————————————————————————
Hore Detvou idem / Up Detva I go 05:07
A+T: Barbora Botosova
H: Barbora Botosova & Friends / Colors of my Soul /
————————————————————————————————————
Prayer 03:29
A+T: Bulat Okudzava-Daniel Kahn
H: Daniel Kahn – Bulat Blues (Featuring Vanya Zhuk) Oriente Musik OHG / 2019
—————————————————————————————————————
Two Lives 03:53
A+T: Bulat Okudzava-Daniel Kahn
H: Daniel Kahn – Bulat Blues (Featuring Vanya Zhuk) Oriente Musik OHG / 2019
—————————————————————————————————————
Tuli Ya Leylay 03:45
A+T: Dudu Tassa
H: Dudu Tassa – El Hajar Nur Publishing / 2019
—————————————————————————————————————
Hilwat Murrat El Layali 03:38
A+T: Dudu Tassa
H: Dudu Tassa – El Hajar Nur Publishing / 2019
—————————————————————————————————————
Agua con Agua 04:04
A+T: Jono Heyes
H: Jono Heyes / Monsieur Rayon’s Gramophone / Bandcamp 2020
—————————————————————————————————————
Alto Viento 02:46
A+T: Jono Heyes
H: Jono Heyes / Monsieur Rayon’s Gramophone / Bandcamp 2020
—————————————————————————————————————
Zastávka Solopisky 02:33
A+T: Jono Heyes
H: Jono Heyes / Monsieur Rayon’s Gramophone / Bandcamp 2020
—————————————————————————————————————
Ahead 03:42
Close Your Eyes 03:06
A+T: Awa Ly
H: Awa Ly – Safe And Sound / Rising Bird Music / 2020
—————————————————————————————————————

Playlist 26 dubna 19.00 Vltava
—————————————————————————————————————
Fight Am Finish úryvek 00:47
A+T: Carlie Norman
H: Antibalas / Fu Chronicles / Daptone Records 2020
—————————————————————————————————————
Pas Bisin Batte Li 03:21
A+T: Harold Berty
H: Harold Berty – Soul Sega Sa, Vol. 2 (Indian Ocean Segas From The 70’s) / Les Disques Bongo Joe 2019
—————————————————————————————————————
Wean 04:31
A+T: Jelena Poprzan
H: Jelena Poprzan – La Folia / Lotus 2020
—————————————————————————————————————
Se Me Deixar Por Aí 03:36
A+T: Denise Krammer
H: Denise Krammer / Coisa Linda / 2020
—————————————————————————————————————
I Erase The Day 04:32
A+T: Dimitris Mystakidis
H: Trio Tekke — Strovilos / Riverboat 2019
—————————————————————————————————————
Cuidei que tinha morrido 04:49
A+T: Alain Oulman
H: Lina / Raül Refree / Glitterbeat 2020
—————————————————————————————————————
Sta Luzia 03:51
A+T: Alain Oulman
H: Lina / Raül Refree / Glitterbeat 2020
————————————————————————————————————
Marje 03:42
A+T: Krisztián Kiss-Vincenzo Lo Buglio.
H: Terra Profonda – For The Sake Of The Mountains Fono / 2020
—————————————————————————————————————
Garden Of Woe 06:17
A+T: Krisztián Kiss-Vincenzo Lo Buglio.
H: Terra Profonda – For The Sake Of The Mountains Fono / 2020
—————————————————————————————————————
Sirba 2019 03:21
A+T: Alec Kopyt
H: Amsterdam Klezmer Band – Fortuna / Vetnasj 2020
—————————————————————————————————————
Chykh Pykh 03:13
A+T: Alec Kopyt
H: Amsterdam Klezmer Band – Fortuna / Vetnasj 2020
—————————————————————————————————————
MTTT Pt. 2 06:30
A+T: Carlie Norman
H: Antibalas / Fu Chronicles / Daptone Records 2020
—————————————————————————————————————
Fight Am Finish 09:59
A+T: Carlie Norman
H: Antibalas / Fu Chronicles / Daptone Records 2020
—————————————————————————————————————